SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aleks
lodzianin1
Jakiś dziennik czy bloga śmiało możesz zakładać


Najlepiej w tym dziale

otoz to zakladaj lubiny blogi ale zadko kto dluzej prowadzi niz pare dni w tym dziale ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Witam. To znowu ja ;)
Czy jest mozliwosc, aby DNP slabo na mnie dzialalo? Przez 4 dni lecialo 180mg dziennie. Od dwoch dni leci 350mg dziennie. Czyli jestem obecnie w 6 dniu cyklu.Waga na chwile obecna 2kg mniej.Leci low carb bez podjadania. Mega plaski wyglad i ogolne mocne zmeczenie. W lustrze wyglad to slabo. Ale to rownie dobre moze byc wina/zasluga praktycznie braku wegli. Nie poce sie w nocy, nie czuje jakiegos wiekszego grzania. Moze troszke wiecej w czasie cardio, ale to tez moze byc nieobiektywne. Cos jest nie tak czy czekac dalej?
Towarpali sie jak proch. Brudzi rece okrutnie przy dotyku zawartosci kapsulki. Sam nie wiem...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
dopiero zacząłeś przecież
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Bo jak wertowalem temat to ludzie pisali o mega piecu już po 2 - 3 dniach. I wadze mocno w dół. A ja specialnie nic nie czuje. Może jestem zbyt niecierpliwy faktycznie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403312
Bez węgli możesz nie mieć pieca, szczególnie na 180mg. Nie ma co wymyślać, poleć ile założyłeś i zobaczysz. I nie radzę bardziej zwiększać przy 1 kontakcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
ja dzisiaj 10 dzień i wrzucam od dzisiaj 300. Zaczynałem od 200, potem dałem 250. Od dzisiaj 300, jak będzie ok, to po 2-3 dniach dam 400 i zostanę juz na tym do końca. Chciałbym jeszcze 2 tyg polecieć, ale zobaczymy czy dam radę. Na dzień dzisiejszy czuje sie ok, o ile mozna tak mówić przy trenie i dnp gdzie spanie w nocy max 4 godziny z przerwami. Rano zawsze leci efka, joha, t3, synefryna. Także grubo - ale musze wypalic praktycznie do zera. Prążki na dupie muszą być. Zostało równe 5 tyg do przemęczenia.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tez coraz czesciej mysle o dnp :)
Obecnie leci test 500wwek,450 master p i novo t3 60 obecnie leci LC
Mysle zeby zrobic opcje co Lodziak sie wypowiedzial czyli LCLF przez tydzien,pozniej dorzucenie 250 dnp tylko mysle ile pociagnac dni?i po zejsciu z dnp znow LC
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
ja bym zjadł te 30 kap i poleciał 30 dni czyli ok 4 tygodni , długo z jednej strony i krótko z drugiej strony
lecz w te 4 tyg sporo można ugrać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok a tak jak napisalem jesli chodzi o to co radziles z dieta zgadza sie rozumiem i nic nie pomieszalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
ja bym tak zrobił , lecz jak widzisz różne sa podejścia jeśli chodzi o miskę
myślę że musisz wybrać którąś opcje i po prostu wyrobić sobie swoje zdanie

dnp fajnie by się sprawdziło na wyjście z vlcd ( chyba )
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium