SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extremalne DNP:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
Interesuje mnie ten srodek mam do was pytanie znacie moze kogos kto to bral??;> Interesuja mnie sajdy na nim samopoczucie wszystko jak dawkowali .... sogi za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
sailor mysle ze malo kto stad stosowal dnp, ewentualnie vadim,moze marek.c moze cos na ten temat powiedziec

ps. http://www.bodyofscience.com/dynamic/forum/search.php?mode=results 

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
gdzies o tym czytałem, że może wykazywać działanie kancerogenne

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
mariusz nie dales mi edytowac wpisz w tej wyszukiwarce z linku dnp i bedzie kilka topicow ludzi ktorzy stosowali, ale nie ma tego zbyt wiele,to zbyt niebezpieczny srodek zeby mozna bylo dyskutowac o nim otwarcie. Zbyt wiele ludzi mogloby sobie zrobic powazna krzywde

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
...nie wspominając już o zdobyciu tego środka.

W archiwum trochę jest info n/t. Nawet ktoś się deklarował, że kolega ma brać i Miał zdać relację...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
dokladnie krzykacz : https://www.sfd.pl/EXTREMALNE_DNP!!!_Do_7kg_na_tydzień!!!-t138673-s5.html
ostatnia wypowiedz na stronie

mysle ze daloby rade zalatwic ten srodek,w spolecznosci akademickiej,moze sa przeprowadzane jakies doswiadczenia,innego zrodla niz laboratorium raczej nie znajdziesz..

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
w Polsce bodajrze w dwóch placówkach laboratoryjnych

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025


mam i ja czyli w trzech placowkach

Zmieniony przez - -sailor- w dniu 2007-04-26 20:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
potem dam wyrazniejsze jak sie dotknolem tego to lapy zulte jak***** ledwo odmylem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop - Hubei

Następny temat

podtrzymacie po saa

WHEY premium