SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 635191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Przy 200mg po paru dniach nawet nie czuć że coś się bierze :D chyba że się je dużo wegli. Szczerze mówiąc trzeba wybrać albo dobry sen albo normalny dzień. Ja brałem z rana uważałem że lepiej się wyspac niż potem męczyć się cały dzień nie dość że dnp to niewyspanie. Bo ciężko się śpi w pocie i hipce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
lodzianin1
Leży parę kaps i mam mocny dylemat
Mierzyliście temp? Już się chyba pytałem, bo zakładając że mają w marketach i sklepach zakładać te czytniki do pomiaru z daleke temp i się zastanawiam co by zonka nie było i zamiast na gym na kwarantannę %
Dość istotne pytanie, jak ktoś teraz leci i byście mogli zrobić pomiar w ciągu dnia z 2-3 razy będę wdzięczny.


Od 37,5* wlacza sie procedura. Jak tyle nabijesz to idziesz na pomiar laserem, jesli sie potwierdzi to przyjezdza karetka i lecisz na kwarantanne.

Jak brac to na noc, bo mimo ze DNP niby sie kumuluje, to jednak w medycynie kombinuja z wariantem, ktory ma dluzej sie uwalniac. Wiec jak wezmiesz przed snem, to jest male prawdopodobienstwo zebys nabil tyle na drugi dzien wieczorem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Serio podbija temperaturę? Chciałem sobie użyć niebawem
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Cayek
Serio podbija temperaturę? Chciałem sobie użyć niebawem


Yep, właśnie to jeden z powodów dlaczego ludzie jak zjedzą za dużo to na SOR kończą. Powyżej czterdziestu paru stopni padają ci enzymy w organizmie przez denaturację białek spowodowana temperatura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Jak ktos nabija 39* to raczej srodek nie dla niego, slaba termoregulacja organizmu. Ja nigdy nie mialem chyba wiecej jak okolice 37, ale tyle to ja bez DNP na masie potrafilem miec.
Zwiekszenie dawki to tylko bardziej zj**ane samopoczucie, bez wiekszego wplywu na temperature.
Poty w nocy to raczej efekt tego, ze po DNP temp nie ulega takim wahaniom, normalnie w nocy spada metabolizm a z nim temp ciala, DNP nie pozwala mu sie obnizyc i organizm glupieje.


Zmieniony przez - Slith w dniu 2020-04-26 13:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Jaka słabo termoregulacja??? Zjedz sobie 100g węgli i zmierz temperaturę, głupie gadanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Pewnie i tak nie dobilbym do 38 nawet gdyby to bylo 100g glukozy, ale nie bede robic testow, bo codziennie laze po kilka razy przed kamerami termowizyjnymi.
Ogolnie podwyzszona temp bedzie robic wieksze spustoszenie niz DNP samo w sobie, wiec jak nabijasz powyzej 37,5* non stop to albo ogranicz wegle, albo przejdz na tluszczowke, albo odstaw DNP.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 32 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83317
200mg brane na noc, masa 95 kg, niskie węgle i temp. teraz mierzona 35.5 :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Cayek
Serio podbija temperaturę? Chciałem sobie użyć niebawem


500mg - 36.6 zero zmian w temperaturze. Mam raczej wrazenie, ze bardziej sie ujednolica temperatura na calym ciele, bo wiadomo roznie bywa na nogach a inaczej pod pachami, a tu mialem wrazenie, ze po prostu bardziej caly organizm mial tą stała temp ale nie byla wyzsza niz normalnie. Potliwosc wiadomo kvrewska. Przy innych dawkach (wyzsze/nizsze) nie mierzylem ale myślę, ze tak samo. Chyba ze ktos chce leciec 1g+ to moze wtedy takie cuda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Raz mierzyłem chyba. Przypomniało mi się i 36,6

Jak dla mnie uczucie grzania jak po clenie. Cieplej Ci ale temperatura nie skacze.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium