SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja aktualnie po 8 tabsie na noc, jak to Pięknie Natan podkreślał 30 min po są tarapaty :D
Przez pierwsze 7 dni wszystko spoko, spałem jak dziecko, wstawałem suchy wyspany, ostatnie 2 dni cały mokry już nawet nie wspominam że pierwsza noc była w koszulce
Poduszka mokra z obu stron oczywiście ląduje na podłodze, młoda się w nocy przytuliła to jej odbiłem noge na spodniach od pidżamy
Jak się w miarę szybko zaśnie to jest ok, jak leże to tarapaty :D 7 dzień było chyba najgorzej, bo dreszcze, pod kołdrą gorąco bez zimno, typowe objawy gorączki. Dzisiaj już było spokojniej. Jak dalej tak będzie to niestety chyba przełożę na rano :)
Leci 1 tab 250mg

Od początku zlecniały 4cm w pasie i 4cm w talii i po 1 cm z całej reszty, łapa udo kark klatka

Waga na start było ok 94kg jest 90kg

Kolega leci tak samo jak ja i z wagi 125kg zrobił już 115kg ale wymiary troche gorzej, 2,5cm w tali i 2 w pasie reszta też po 1


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-27 09:25:36
3

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Panowie szybkie pytanko. Mam Tabsy po 200mg. Waga pokazuje ok 180mg sztuka. Pali się to jak proch przy kontakcie z ogniem. Dziś leci drugi dzień po tabsie, jednak nie czuje absolutnie nic. Wiem że dawka bardzo mała bo wolałem ostrożnie. Ale czy nie przesadziłem? Waga to 98kg. Czy wejść od razu na dwa Tabsy? Byłoby tego ok 360mg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
Kumuluje się do 4 dni tak więc na razie bym nie podbijal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
ja ważę 115 a biorę 200, i powiem szczerze że pali fet w oczach. Jeszcze nigdy wcześniej nie paliło fetu tak jak aktualnie. A dopiero dzisiaj na noc poleci 6 tabs. Z drugiej strony też jest mało kalorii i rotacja węglami. Jutro dodaje fragment na czczo przed aerobami i przed snem. Zobaczymy co sie porobi:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
conan85
Panowie szybkie pytanko. Mam Tabsy po 200mg. Waga pokazuje ok 180mg sztuka. Pali się to jak proch przy kontakcie z ogniem. Dziś leci drugi dzień po tabsie, jednak nie czuje absolutnie nic. Wiem że dawka bardzo mała bo wolałem ostrożnie. Ale czy nie przesadziłem? Waga to 98kg. Czy wejść od razu na dwa Tabsy? Byłoby tego ok 360mg.


Przy pierwszym kontakcie dopiero po tygodniu czułem. Też tabsy 200 mg
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Dzieki wielkie. Po tych kilku dnia wejśc na stałe 2tabsy Ed czy powiedzmy przeplatac? Jeden dzień 360mg (2tabsy) kolejny dzień 180mg i tak do końca. Podaję dokładne wagi, bo teoretycznie jest to 200mg na kapsulke.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
zobaczysz jak odczucia po 5-6 dniach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32890 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403321
Dołóż najpierw 180mg e2d, odczekaj parę dni i sam zdecyduj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Ja dzis wlasnie zakonczylem przygode z dnp,14 dni na 250mg zrobilo piekną robote,troche przycialem bilans z wegli w dni treningowe by zrobic mocniejszy deficyt,byla to koncowka redukcji wiec przez oststnie 3 dni juz w treningowe podbijalem wegle okolo treningowo,dopoki szlo 200ww ed bylo fajne grzanie caly dzien i spora potliwosc,ale po podbiciu wegli to to jak zaczelo sie ze mnie lac to juz bylo srednio przyjemne,przynajmniej dla mojej kobietki ,3x dziennie wymiana koszulki o nocy nie wspomne,waga pokazala najnizszą od 3 lat,mysle ze okolice 7% bf jest,czas na dobrą mase.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
czyli jakie b/t/w trzymałeś ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium