SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
Masz fotki tej wysypki?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 640
Neistety nie mam, spanikowałem i szybko pod prysznic wskoczyłem i to przeszło:) teraz żadnego śladu, a wyglądało jakby komar mnie ugryzł pare razy:)
Dziś wezmę na noc 250mg, chyba że się cos wydarzy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
Myślałem że do tego nie dają wypełniaczy skoro się pali
Powiem, że teraz po tygodniu większą potliwość w nocy ale nie jakaś szczególnie duża i za dnia się czuje jak na zejściu po fecie ale to też nie w każdy. Dzisiaj np czuje się normalnie. Z tego co mam wyjdzie mi 19 dni i tyle pociągnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 640
I znowu zaatakowało, czerwone przedramiona i plecy, ma iść odstawka na pare dni? Ktoś podpowie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
vagirio
I znowu zaatakowało, czerwone przedramiona i plecy, ma iść odstawka na pare dni? Ktoś podpowie?:)


po co masz sie meczyc? osobiscie na twoim miejscu bym odstawil to wp***ziec, skoro twoj organizm nie toleruje tego srodka? daj sobie na luz i lepiej pociagnij redu na czyms innym?

ja mam podobne jazdy po wielu preworkoutach, np. swedzace przedramiona czy jakas pokrzywka na plecach, wiec unikam. najczesciej mi sie zdarza na mocnych pre jak np. no-xplode od bsn czy c4. co najlepsze, no-xplode bralem 10+ lat temu, stara formule ktora byla mocniejsza i nic mi nie bylo. moze jakis wypelniacz ci szkodzi albo w jakim kapsie jest upchane.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/15/2023 1:02:37 AM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
vagirio
I znowu zaatakowało, czerwone przedramiona i plecy, ma iść odstawka na pare dni? Ktoś podpowie?:)


Odstaw lub zmniejsz dawkę. Mi na 250mg nic nie jest, a wystarczy kilka dni na 500mg i reakcja alergiczna wszędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
A ja znowu jak pisałem koło 6 dnia gorsze samopoczucie ale teraz od 2-3 dni nie czuje żebym coś brał. Zwiększam na 500 i zobaczę. W pierwsze 5 dni 2kg w dół ale lekko ucialem kalorie i odstawiłem alko a u mnie z samego alko było dziennie chyba z 700kcal teraz waga stoi. Na następny raz zmienię źródło bo czytałem o tym chyba z 3 lata i jestem lekko zawiedziony delikatnie mówiąc


Zmieniony przez - metadon w dniu 2023-02-16 23:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205716
metadon
A ja znowu jak pisałem koło 6 dnia gorsze samopoczucie ale teraz od 2-3 dni nie czuje żebym coś brał. Zwiększam na 500 i zobaczę. W pierwsze 5 dni 2kg w dół ale lekko ucialem kalorie i odstawiłem alko a u mnie z samego alko było dziennie chyba z 700kcal teraz waga stoi. Na następny raz zmienię źródło bo czytałem o tym chyba z 3 lata i jestem lekko zawiedziony delikatnie mówiąc



Zmieniony przez - metadon w dniu 2023-02-16 23:58:10


Dajesz tarczycowe?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
Nie daje. A powinienem? To tylko niecałe 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205716
Bralem dnp dwa razy za pierwszym razem z tarczycowymi na drugi bez nich,powiem ze calkiem inna redukcja jest na tarczycowych.
Rozumiem ze 2 tygodnie ale redukcja bedzie raczej trwala dluzej niz 2 tygodnie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

forma lato