SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 635770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Każdy inaczej widać reaguje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Cały dzień funkcjonuje normalnie ,lecz w nocy jest normalnie powódź .nie potrafię tego zakumac w trakcie wysiłku się mniej pocę ,niż leżąc i nic nie robiąc w nocy.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Ja właśnie w ogóle nie miałem problemu z nocnymi potami
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
W trakcie snu mamy podbity poziom cukru, więc siłą rzeczy będziemy się pocić. Ze mnie tak samo się leje w nocy jak z wieprza, ale to też zależy co się w ciągu dnia zjada. Jestem zwolennikiem high carb, dlatego mam darmowe grzanie cały czas ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wojmir
W trakcie snu mamy podbity poziom cukru, więc siłą rzeczy będziemy się pocić. Ze mnie tak samo się leje w nocy jak z wieprza, ale to też zależy co się w ciągu dnia zjada. Jestem zwolennikiem high carb, dlatego mam darmowe grzanie cały czas ;)


brzmi to sensownie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Tak mi się wydaje, niestety potwierdzenia w badaniach nie ma, więc tylko gdybanie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Trzeba metodą prób i błędów dojść do tego
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 32 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83317
lodzianin1
Cały dzień funkcjonuje normalnie ,lecz w nocy jest normalnie powódź .nie potrafię tego zakumac w trakcie wysiłku się mniej pocę ,niż leżąc i nic nie robiąc w nocy.

Hej,
a spróbuj ograniczyć węgle wieczorem, widziałem badania, które pokazywały znacznie wyższy (ok 2x) poziom węgli i tłuszczy we krwi w nocy podczas snu niż po takim samym posiłku w ciągu dnia. Mi pomaga kolacja LC i jest git. Jak czasami mnie poniosło i nawp. się słodyczy przed snem to była masakra!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Leci teraz praktycznie lc ,ale wywale ww do zera w ostatnich posiłkach i zobaczę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Sierpień tego roku ponad 30st, dnp, pierwsze dwa tyg sporo wegli, w ciągu dnia mocna potliwosc, na noc węglowodany, zero potu w ciągu nocy,
więc tak, to tylko gdybanie
1

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium