SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902288
Lord oczywiście ze nie warto dlatego w takim układzie niema to sensu tym bardziej ze formę prawie startowa robiłem wiele razy bez dnp.

Tutaj celem bym szybki minicut przed masa, poprawa wrażliwości tkanek po urlopie i chorobie gdzie mnie trochę podlalo.a wiadomo ze dno świetnie poprawia wrażliwość na inse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902288
Albo ogarnę to spanie i żarcie albo odstawiam.2 tyg zostały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669222
U mnie organizm domaga się jogurtów % jak nie biorę dnp mogą nie istnieć jak jestem na dnp to w nocy 2-3 sztuki wpadają tak więc u mnie nie najgorzej
Poza tym jeśli 500 mg podkręcą metabolizm o 80 % podobno u niektórych to 1000 kcal w nocy to i tak pikuś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Panowie jak spałem dzisiaj 60 min łącznie to będzie dobrze xD dawka 500 ed mnie zabija. Do kibla chodziłem z 8x,ale zjadłem tylko jednego proteinowego batonika więc sukces xf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Skoro 500 mg podkręca meta o 80% to po kiego tyle tego żreć. Nie, lepiej 50-100 mg (8-16%) , co jest praktycznie lepsze od clenu.

I no łączyć obydwa środki w niskich dawkach, bo ich mechanizmy działania są całkowicie inne. Dzięki temu będziemy miec efekty 1+1=4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1179
DNP
PRZEDAWKOWANIE ?
Nie ma czegoś takiego jak przedawkowanie. Proszek Dinitrofenol rozpoczyna w tle proces fosforylacji oksydacyjnej już po zażyciu pierwszej pigułki, dawka musi być ustalona na podstawie tolerancji ciepła ciała i stosunku mg/kg. Prawidłowe dawkowanie spowoduje gwałtowne pocenie się, nawet pierwszej nocy. Zbyt mała dawka może tylko oznaczać, że użytkownik popełnił błąd przy obliczaniu dawki. Powszechnie stosowana dawka wśród kulturystów to podobno 2 mg na kg masy ciała dziennie.
JAK NIE PRZEDAWKOWAĆ?
Musi być sprzedawany w dokładnych, precyzyjnych miligramach, ponieważ przedawkowanie jest śmiertelne. Nie przedawkuj.
Xenical i Cytomel Combo - zalecane
Xenical blokuje gromadzenie się tłuszczu, Cytomel pomaga w rozkładzie tkanki tłuszczowej. Stanowią one dobre połączenie z Dnp. Staraj się wspierać się coraz większą ilością witamin, ponieważ nie będziesz korzystać z witamin, a także z pożywienia. To może pomóc Ci uniknąć wyczerpania.
Jak Dinitrophenol DNP spala tłuszcz?
Każdego dnia wykonujemy wiele czynności z naszymi mięśniami/ciałem, włączając w to jedzenie. Wszystkie te czynności opierają się na reakcjach chemicznych. Jednak większości tych reakcji towarzyszy pozytywna zmiana energii swobodnej. Organizm potrzebuje pewnego rodzaju „waluty darmowej energii”, cząsteczki, która może magazynować i uwalniać darmową energię, gdy jest ona potrzebna do zasilenia danej reakcji biochemicznej.
ATP (Adenozynotrifosforan) jest najważniejszą cząsteczką „wolnej energii-waluty” w organizmach żywych, ponieważ reakcja defosforylacji (działanie cząsteczki fosforanu do jakiegoś związku organicznego) jest bardzo spontaniczna. Tak więc reakcja defosforylacji ATP do ADP i nieorganicznego fosforanu jest często sprzężona z reakcjami niespontanicznymi, które napędzają je do przodu. Wykorzystywanie przez organizm ATP jako darmowej waluty energetycznej jest bardzo skuteczną strategią wywoływania życiowych, niespontanicznych reakcji. Gdy zachodzą te sprzężone reakcje, zużywamy ATP. W typowej komórce cząsteczka ATP jest używana w ciągu minuty od jej utworzenia. Aby wytworzyć ATP, energia musi zostać pochłonięta. Energia ta jest dostarczana przez żywność, którą spożywamy, a następnie wykorzystywana do syntezy dwóch czynników redukujących, NADH i FADH2, które są potrzebne do produkcji ATP.
Więc jak organizm wytwarza ATP? Proces, który odpowiada za wysoką wydajność ATP, jest znany jako fosforylacja oksydacyjna. Tam; Dinitrofenol indukuje utratę wagi poprzez rozprzęganie fosforylacji oksydacyjnej. Kiedy łańcuch pokarmowy zostaje przerwany, tłuszcz służy jako źródło energii.
Co to jest 2,4 dinitrofenol-DNP?
2.4 Czysty proszek dinitrofenolowy zachęca do utraty wagi poprzez rozprzęganie fosforylacji oksydacyjnej, która powoduje wzrost tempa metabolizmu i temperatury ciała.
.
NIE WOLNO
Powoduje ekstremalne ciepło ciała!! Nie przedawkować. Nie łącz z innymi lekami. Nie rób tego, jeśli masz problemy z układem krążenia.

XENICAL
Co to jest Xenical (Orlistat)?
Xenical (orlistat) służy do wspomagania utraty wagi lub zmniejszenia ryzyka odzyskania już utraconej wagi. Lek ten musi być stosowany razem z dietą o obniżonej kaloryczności i może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe. Xenical blokuje część spożywanego tłuszczu, zapobiegając jego wchłanianiu przez organizm. Xenical jest tylko częścią pełnego programu leczenia, który obejmuje również dietę, ćwiczenia i kontrolę wagi. Twoje dzienne spożycie tłuszczu, białka i węglowodanów powinno być podzielone równomiernie na wszystkie codzienne posiłki. Bardzo ściśle przestrzegaj swojej diety, leków i rutynowych ćwiczeń.
Jak używać Xenicalu?
Xenical jest zwykle przyjmowany 3 razy dziennie z każdym głównym posiłkiem zawierającym trochę tłuszczu (nie więcej niż 30% kalorii tego posiłku). Lek można przyjmować z posiłkiem lub do 1 godziny po jedzeniu. Jeśli pominiesz posiłek lub zjesz posiłek, który nie zawiera tłuszczu, pomiń dawkę dla tego posiłku. Zawartość tłuszczu w codziennej diecie nie powinna przekraczać 30% całkowitego dziennego spożycia kalorii. Na przykład, jeśli jesz 1200 kalorii dziennie, nie więcej niż 360 z tych kalorii powinno być w postaci tłuszczu.
Informacje o dawkowaniu;
Zwykła dawka dla dorosłych w przypadku otyłości: 120 mg doustnie trzy razy dziennie z każdym głównym posiłkiem zawierającym tłuszcz. Dawkę można przyjąć podczas posiłku lub w ciągu 1 godziny po jego zakończeniu. Zwykła dawka pediatryczna w przypadku otyłości: 12 lat lub starsza: 120 mg doustnie trzy razy dziennie z każdym głównym posiłkiem zawierającym tłuszcz. Dawkę można przyjąć podczas posiłku lub w ciągu 1 godziny po jego zakończeniu.
Efekty uboczne Xenical
Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli masz objawy reakcji alergicznej na Xenical: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła. Przestań stosować Xenical i natychmiast skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz: silny ból brzucha, silny ból w dolnej części pleców, krew w moczu, bolesne lub utrudnione oddawanie moczu, problemy z nerkami - małe lub brak oddawania moczu; obrzęk stóp lub kostek; uczucie zmęczenia lub duszności lub problemy z wątrobą - nudności, ból w górnej części brzucha, swędzenie, uczucie zmęczenia, utrata apetytu, ciemny mocz, gliniaste stolce, żółtaczka (zażółcenie skóry lub oczu). Powszechne skutki uboczne Xenical są spowodowane blokowaniem tłuszczu przez orlistat. Są to oznaki, że lek działa prawidłowo. Te działania niepożądane są zwykle tymczasowe i mogą się zmniejszać w miarę dalszego stosowania leku Xenical: oleiste lub tłuste stolce, tłuste plamy na bieliźnie, pomarańczowy lub brązowy olej w stolcu, gazy i oleiste wydzieliny; luźne stolce lub pilna potrzeba pójścia do łazienki, niemożność kontrolowania wypróżnień, zwiększona liczba wypróżnień; lub ból brzucha, nudności, ból odbytu.
Dodatkowe suplementy
Orlistat może utrudnić organizmowi wchłanianie niektórych witamin i może być konieczne przyjmowanie suplementu witaminowo-mineralnego podczas przyjmowania leku Xenical. Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza dotyczącymi rodzaju suplementu, którego chcesz użyć. Suplement należy przyjmować przed snem lub co najmniej 2 godziny przed lub po zażyciu orlistatu



Zmieniony przez - adamdomagala w dniu 2022-10-29 12:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3779 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205579
Helionus
Skoro 500 mg podkręca meta o 80% to po kiego tyle tego żreć. Nie, lepiej 50-100 mg (8-16%) , co jest praktycznie lepsze od clenu.

I no łączyć obydwa środki w niskich dawkach, bo ich mechanizmy działania są całkowicie inne. Dzięki temu będziemy miec efekty 1+1=4


Gdzie wyczytales ze 500 mg DNP podnosi metabolizm o 80% ?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
lodzianin1
U mnie organizm domaga się jogurtów % jak nie biorę dnp mogą nie istnieć jak jestem na dnp to w nocy 2-3 sztuki wpadają tak więc u mnie nie najgorzej
Poza tym jeśli 500 mg podkręcą metabolizm o 80 % podobno u niektórych to 1000 kcal w nocy to i tak pikuś


Oo tutaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3779 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205579
Łodziak napisał że podobno u niektórych

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Jak uwzględnić interpunkcję to tak xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium