SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem, wiem.

Zupełnie inaczej reaguje na LC osoba z nadwagą, a zupełnie inaczej taka z niskim BF.
I powiem Wam coś kontrowersyjnego: bardzo otyłe osoby mogą nie jeść nawet wcale i nic im nie będzie. Pomiędzy bajki włóżcie "nic nie jem, a nie chudnę". To, co robią nazywa się "under-reporting". Świadomy lub nie.

Jeden z moich profów robił ciekawe eksperymenty. Najpierw przesłuchał tych, co nie umią schudnąć, ile jedzą, a potem zamknął ich w specjalnym hotelu, każdego w osobnym mieszkaniu i dawał do jedzenia tylko tyle, ile mu podali w czasie wywiadu. Łolaboga, jak oni chudli, z prędkością światła

Inny mój znajomy jest chirurgiem zakładającym bypassy na żołądek otyłym osobom. Przed operacją obowiązkowy wywiad, z tzw. '7 days dietary record", gdzie kandydaci do operacji mają zapisaywać wszystko, co jedzą przez tydzień. Przychodzą, on patrzy na te ch zapiski i mówi:

"Hmmm, bez sensu operować. Jedz tak dalej, a za pół roku po otylości nie będzie śladu "

I co? Po kilku dniach wracają z podkulonym ogonem i przyznają się do tego, co tak naprawdę jedzą. Przepraszam, żrą.

Tak więc to "nic nie jem" przepuście przez podwójne sito.
Nie mówiąc juz o "obniżonym metaoliźmie" u osób otylych i ze sporą nadwagą. Oni mają tak wielką masę mięśniową, że sam ich BMR może robić za całkowite zapotrzebowanie chudzielców. O obniżonym metaboliźmie mogą mówić chudzinki.
A zresztą... Wiecie jak obniża się metabolizm spoczynkowy u osoby z otyłej, ktora byla na diecie 1300kcal przez rok? O całe 100kcal. I nie są to jakieś spekulacje z wzorów, tylko efekty pomiarów w komorze metabolicznej.

Zauważyłyście? Te, które "nic nie jedzą i nie chudną", wypisują swoje miski z 1000-1200kcal; wsadzamy je z mety na 1800kcal i co?
Chudną. Jak to możliwe?

To, czego się nauczyłam w kurniku przez te 2.5 roku to:

EVERYBODY LIES

Na początku, jak przychodzi. A jeśli przestanie kłamać, to nagle to wszystko staje się taaakie proste.
Pomijając przypadki szczególne ofkoz.


Skończyłam. Można mnie kamieniami obrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Marta bardzo dobre krycie i jakość mają lakiery Golden Rose.Mi przy dobrze zrobionym manicure potrafią się kilka dni trzymać bez zarzutu przy intensywnym użytkowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Polecam lakier hybrydowy wytrzymuje około 2-3 tygodnie w zależności od tego ile się używa rąk

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
patrz Marta nikt nie chce kamieneim rzucac :P)
ja kiedys polazłam do lekarza że chyba chora jestem bo mało jem a tyje )))) , badania mi zrobił na hormony i byo ok ale to było zaraz jak do UK przyjechałąm z Polski i rzuciłam się na każde żarcie, przytyłam do 75 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roksana, ale do tego mało kto potrafi się przyznać. Więc szacun

Marilka, bułkę byś zjadła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
a wracając do lakierów moja znajoma używa z inglota jakiś specyfik nie wiem czy to utwardzacz jest czy jakiś rozswietlacz i az sie jej pytalam co za lakier ma ze taki ładny, a ona mi mówi ze dziadowski lakier uzyla a ten specyfik wlasnie z inglota, i ze trzyma sie 3-4 dni, tyle że nie jestem pewna czy ona nei leży i pachnie tylko i dlatego lakier tyle jej się trzyma, kazałam sobie kupić przetestuje bede wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Mnie się swego czasu też wydawało że nic nie jem. Aż pewnego dnia zaczęłam zapisywać wszystko no i wyszło, jak bardzo głoduję Jak mi ktoś teraz kit ciśnie, że nie je i ma problem ze zrzuceniem wagi (a ma co zrzucać), to się śmieję.
Jakbym tyle nie żarła to nie musiałabym się teraz tak bardzo odchudzać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Marta, no po prostu Zgrzeszyłabym gdybym narzekała na swoją masę mięśniową, a w talii było 90

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja na początku mojej przygody z odchudzaniem chudłam jedząc kaszki dla dzieci, a wszyscy mi wypominali jakie to kaloryczne, będąc osobą z wyraźną nadwaga/otyłością łatwo tracić kg, to wiem i się przekonałam... ale ostatnie szlify na sylwetce to ogrom pracy i wiedzy o własnym organiźmie... ja swojego teraz nie potrafie od roku rozgryźć... jak się już mi wydaje, że jest na dobrej drodze i rozkład przypasowuje to nagle obrót o 180 stopni...dlatego podziwam Obli za to co robi z Krewetą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium