SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie. Moja kosmetolog mi powiedziała, że choćbym jej nóż pod gardło przyłożyła, to ani jednego, ani drugiego mi nie zrobi, bo takich ładnych paznokci jak moje nie będzie niszczyć
Więc ja nie wiem już, jak to jest... Zwykły lakier, nawet robiony u kosmetyczki mi odłazi po 2-3 dniach, bo palce namiętnie w żarle topię przy gotowaniu, no i często ręce myję. To też mnie wkurza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Marta też się bałam że się zniszczą. raz kiedyś miałam tipsy i powiedziałam nigdy więcej po tym jednym razie nie mogłam doprowadzić paznokci do porządku.
spróbowałam hybrydy i było ok. ale stwierdziłam, że nie bede płacić za kazdym razem 25f i kupiłam na ebayu zestaw. robię sobie od pół roku i nic się nie dzieje. czasami ściągam na tydz i nie zauważyłam żeby były chociaż rozdwojone. nie łamią się - nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja może kiedyś zrobię prawdziwą hybrydę to się przekonam, bo też mam wrażenie, że tamto nie była hybryda. Ale trzymały się tak, że miałam odrosty wręcz a nie odpryski

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja robiłam hybrydowe swego czasu namiętnie - z natury mam bardzo mocne pazury ale trochę mi je przetrzepało. Wydaje mi się, że to bardziej ten aceton szkodzi niż sam lakier hybrydowy. Trzymało mi się tydzień, później było widać odrost i lakier ścierał się na krawędziach. A zdejmuje się łatwo (powinno) - moczę płatki kosmetyczne w acetonie i zawijam w folię aluminiową. Niewygodne, ale później złazi jak marzenie.
A co do depilacji laserowej bikini to, o ile się nie mylę Okurasei robi. Wspominała że dosyć nieprzyjemnie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
fuxiatka może własnie kwestia acetonu. ja go ani razu do ściągania nie użyłam i nic się nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba jednak zostanę przy ordynarnym lakierze i zmywaczu bez acetonu
Nie podoba mi się ta idea spiłowywania pazurów i cyrków ze ściąganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Marta jak już jesteś, może doradzisz coś
mam problem z pachami pot stał się intensywniejszy i mam podrażnione pachy. bolą przy goleniu, pieką przy antyperspirancie. próbowałam je nawilżyć, ale nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie masz przygody z etiaxilem na koncie?

Odstaw wszystkie deo i udaj się do Krewety po recepturę na napar z mej księgi szamańskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
użyłam może 3x

tak zrobię. dziekuję

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2013-05-18 10:47:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium