SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
napisz kto i za co chce Cie wyciumkać z forsy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
czekaj, tworze pewu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Świetne zdjęcia tu wrzucacie dzisiaj
A co do E CH. to już patrzeć na nią nie mogę. Rzeczywiście ona niedługo z lodówy wyskoczy.

A na FB znajome co jakiś czas "lubią/komentują/udostępniają" je komenty i co lepsze zdjęćia itp.
Bleehh.

A ogóle to burzunia do mnie nadchodzi, bo już grzmi a czuję się fatalnieeee. Łepetyna ćmi mi cały dzień.

Obiadu mi sie nie chce robić a za chwilę eM. wróci z pracy a tu zonk

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-05-22 15:38:20

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
A ja byłam już na usg i nie mam żadnych zmian i wszyskto okay i się jaram bo miałam dwa guzki wycinane a teraz od 3 lat spokój xD i mnie tylko sutek lewy zawsze łaskocze to się smiałam jak głupia jeszcze tylko hematolog na 18 i wolny dzień od pracy zaliczony u lekarzy i na siłce! pracowicieeee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
To dobrze, że USG w porządku!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wow, okurasei masz nawyk badania się widzę wyćwiczony jak ta lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Tak się złożyło wszystko xD i akurat wolne to trzebabyło wcisnąc jak najwięcej :P jeszcze w piatek ginek. i jej powiem że nie chce hormonów i czy mi może miedzianą spiralę zainstalowac...ciekawe co powie... na tych hormonach i tak mam plamienie non stop :/ a to już chyba 7 rodzaj pigułek :/ bleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja yebie...17 rozmowa o tym samym dzisiaj. Zaczynam się bać telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
pytanie mam też uważacie że nie powinno się farbować włosów podczas @? to jakiś przesąd tylko czy rzeczywiście zachodzą jakieś reakcje, że kolor może źle złapać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
eee tam, nigdy na to nie patrzyłam i zawsze chwyta tak samo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium