SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Sheep
Zaraz wylecę w kosmos, ta sama koleżanka miała fatelne wyniki badan i pierdzieli o tym jak wielkim ograniczeniem jest dla niej stosowanie zdrowej diety i ona to się wsłuch**e w swoj organizm...

raportuj na biezaco co tam pierdzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
sucha jak pachruść i chciała schudnąć!!! potem ledwo nogami powłóczy, polazła do lekarza a lekarz do niej "zmień se pani dietę"

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja zdecydowanie nie chce dziś do dentysty ale tlyko dlatego ze mi to burzy plan dnia i nie wiem czy zdaze na silownie !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
I jak kiedyś mi zdała relację co je to zdębiałam tłuszczu może ze 20g by się nazbierało, ogólnie ok 1200 kcal a laska ma 170cm wzrostu, nawet przy jej zerowej aktywności sportowej to jest NIC. Ona tak po prostu je

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Sheep
I jak kiedyś mi zdała relację co je to zdębiałam tłuszczu może ze 20g by się nazbierało, ogólnie ok 1200 kcal a laska ma 170cm wzrostu, nawet przy jej zerowej aktywności sportowej to jest NIC. Ona tak po prostu je


a ma oponke kortyzolowa?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
nie widziałam wprawdzie jej brzucha ale podejrzewam, że ma

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
sheep moje znajome wszystkie tragicznie mało jedza to samo mama i ciotka i patrzą zawsze z wytrzeszczonymi oczami ze jak nie sa glodne to jak one maja jeść więcej?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Sheep
Zaraz wylecę w kosmos, ta sama koleżanka miała fatelne wyniki badan i pierdzieli o tym jak wielkim ograniczeniem jest dla niej stosowanie zdrowej diety i ona to się wsłuch**e w swoj organizm...


to najpierw niech do laryngologa poleci , bo najwidoczniej słuch jej zawodzi

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
u mnie koleżanki se pozamawoaly te tabletki z kofeina po 137 zl opakowanie, podobno 15 kg mozna schudnac o teraz sie boja, że za duzo schudna, bo chca tylko po 5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium