SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hasarapasa
u mnie koleżanki se pozamawoaly te tabletki z kofeina po 137 zl opakowanie, podobno 15 kg mozna schudnac o teraz sie boja, że za duzo schudna, bo chca tylko po 5


hahahhahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Gdyby nie to że to naprawde fajna osoba to bym jej przyyebała za te farmazony..wierzcie mi.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hasarapasa
u mnie koleżanki se pozamawoaly te tabletki z kofeina po 137 zl opakowanie, podobno 15 kg mozna schudnac o teraz sie boja, że za duzo schudna, bo chca tylko po 5


ja p******e ,dlatego wlasnie NIE MAM KOLEZANEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
hasa - powiedz im że w takim razie muszą tylko 1/3 tabletki zjadać żeby nie schudnąć za dużo

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale ja już nawet nie komentuje, tylko powiedziały mi, ze jak zobacze efekty to będę sama po nie leciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
CiociaSamoZlo
hasa - powiedz im że w takim razie muszą tylko 1/3 tabletki zjadać żeby nie schudnąć za dużo

hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Na pewno jedzenie pół kubka budyniu "bo mnie ścisło pod wieczór" jest wsłuchaniem się w organizm. Wg niej człowiek to istota polująca więc jak ma ochotę na coś to to je - któraś z was polowała na budyń krva???

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Sheep
Na pewno jedzenie pół kubka budyniu "bo mnie ścisło pod wieczór" jest wsłuchaniem się w organizm. Wg niej człowiek to istota polująca więc jak ma ochotę na coś to to je - któraś z was polowała na budyń krva???


haaaaaahaahhaahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bym jej dvpsko sprała i rozumu nagoniła, ale szanuję ją tak poza tym

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

forma lato