SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Odpisz mu, że nie ma problemu, możecie iść z tym do sądu i wygrana lezy po Twojej stronie, a on pokryje koszty procesu. Niech da znać, czy jest zainterespowany - uwierz mi, odpuści.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ew. podaj mu jeszcze numer do rz.praw konsumenta, żeby się skonsultować mogl

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
kurna od wczoraj każdy mi mówi że moje na wierzchu i gość w końcu odpuści a ta marudda co dwie godziny do mnie dzwoni i mnie wkoorwia... DO rzecznika wysłałam go od razu. Kolo już dziś nawet podobno u prawnika był i prawnik mu powiedział, ze sprawę mu wygra... No i teraz już cąłkiem nabuzowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dobra , nie ważne... bo się sama zaczynam nakręcać jeszcze a weszłam tu się odmóżdżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Nie boję się U mnie nie ma wymyślnych okien - sama wiesz, jak wygląda Zawodzie.

Ok, uciekam do weterynarza. Trzymajcie kciuki za psa, żeby RTG okazało się pomyślne. Już mam z nerwów biegunkę. A sąsiadka -luuuzzzz. Mam ochotę ją zabić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
w sensie - odstresować of korz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wpadnij na kawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
kiedyś na pewno wpadnę, bo dziś to nie wiem, jak się wszystko potoczy. Piesek nie staje na tylne nogi :'-( podobno 2 pierwsze doby są decydujące, a tu już 3 idzie.

no, spadam. Dam znać, co i jak

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-05-21 15:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a ja ide odgruzowac łazienke po fachowcu, który montował mi piecyk, w końcu mam nowy piecyk i ciepłą wodę... od piątku takowej nie miałam ;) i podobno straszny syf w chałupie no ale nie mogłam osobiście nadzorować montazu to teraz mogę sobie osbiście sprzątnąć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium