SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123665

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no raczej ciężko i to jeszcze w takich czasach gdzie babka rzadko rzuca ciężarami mi tam wisi czy mnie widać czy nie widać robię swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
CiociaSamoZlo
choć jak się jest jedynym babiszczem w strefie wolnych ciężarów to trochę ciężko


no wlasnie u mnie tak jest na siłowni przewaznie jestem jedyna baba i nabyłam juz umiejetnosc wyobrazania sobie ze jestem niewidzialna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Ja też jestem praktycznie jedyną dziewczyną chodzącą na siłkę - generalnie wszyscy są spoko, można pogadać, nawet zauważają jak mnie dłużej nie ma. Jest tylko jeden pan, który ma wiecznie do mnie pytania/porady związane ze strefą seksualną, ale cóż jak tam lubi to niech sobie gada ;)
A propos ubioru, bo ja tam staram się nawet nie brać z bluzek z jakimkolwiek minimalnie większym dekoltem (z wiadomych powodów - idę się tam wykończyć a nie, żeby ładnie i powabnie wyglądać), raz przyszła nowa Pani na siłownię, nie chcę nikogo krytykować, ale miała na sobie stanik sportowy i bardzo duży brzuszek. Nie wyglądało to za estetycznie ;)

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
porady seksualne?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mi sie nie podoba jak na silowni publicznej laski z golym brzuchem lataja jakos tak jak w bieliznie - bo w domu to tam wiadomo sami swoi i wygoda sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja chyba do perfekcji osiagnełam niewidzialnosc bo ostatnio jakis koles mi tłumaczył przysiad i spytał czy ja pierwszy raz na silowni? a ja że od lutego chodzę.. a on szok i że mnie nie widział że po południu chyba , a ja że rano i że go kojarzę :P hahahaha super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja sie raz ubralam w dekolt na silke, ale nieświaodmie i jak robilam pompki na przeciwko lustra i podnisołam głowe, to uchwycilam chyba ze 3 pary meskich oczu wpatrzone w moj dekolt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale fakt są buce, co widuja Cie 2 -3 razy w tyg i dzien dobry nie powiedzą nawet, a raczje jedna jedyna babke trudno przeoczyc... i to jescze rudą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no ja moze wg Was sie ubieram zbyt widocznie jednak bo tak mysle jakie mam koszulki to wiekszosc w mocnych kolorach i czesc bez plecow ;p ale i tak ide robic cos dla siebie a nie sie pokazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
Hasa a ja słyszałam że ćwiczysz w Kcach na tej samej siłce co ja :P za tydzień w piątek robimy razem trening z Kokosikiem

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium