SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ogóreczki om om om kalarepki om om arbuz też jakiś polski rośnie

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
kiedys mielismy bazylie i pomidorki koktajlowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
kalarepke wlasnie wcinam :D ale pewnie taka z ogordka lepsiejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
a jaka dobra taka młoda marchewka z ogródka...
Ja cieeeee

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja sie boje ze miski nie bede w stanie dojadac jak sie warzywkami objem juz miewam klopot :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Wróciłam od weta. Nie uwierzycie, jakie ludzie są skur.... Okazało się, że piesek został postrzelony z 2 kalibrów. Miał w sobie 5 śrutów, 2 zostały usunięte operacyjnie. To wyszło dopiero na RTG, ani my ani wet nic przy oględzinach nie zauważył.
Nie wiadomo, czy psina się wyliże. Jeśli władza w nogach nie wróci, trzeba będzie uśpić. Trzymajcie kciuki, żeby wyzdrowiał.

Chcę to gdzieś zgłosić,ale nie wiem gdzie. Policja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
łoo matko co Ty piszesz??? okazało? czyli nie wiedziałaś co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Nie, nie było nic widać poza niedowładem kończyn. Pierwszy wet też tego nie zauważył i jak przez 2 dni nie było poprawy, zaordynował RTG. I dziś wyszło szydło z worka. Ten drugi wet też nie zauważył nic. Dopiero jak zobaczył zdjęcie, to mówi: "a to ciekawe.." Obejrzeliśmy całego psa - rany były poukrywane w futrze, ale krwi zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a to nie Wasz piesek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
A te 3 zostaly jeszcze w psinie? Biedny psina
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium