SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
zobaczymy, dentysta ten wczorajszy przyznał że ósemki się leczy ale nie za wszelką cenę. On nie chce, sprawdze jeszcze gdzies jak nie to wyluzuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
molly_s
do tego doszła też paradontoza , ale ma takie szpary od paradontozy i podobno od tego braku zębów że było miejsce


eee zeby sie nie rozjezdzaja do tylu gdyby tak bylo to by nie bylo ortodoncji i aparatow i zebow by nie wyrywali... to chyba trzeba miec totalnie pechowy układ anatomiczny szczeki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no to nie wiem, to ja się zupełnie nie znam może to jest tak że to od paradontozy tylko, a reszta jest dopowiedziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Kokosik
Oku... to może KSAP. Na studiach dostajesz jakieś czesne, potem masz murowaną pracę w administracji i to już z pierwszym stopniem urzędniczym. Nie znam jednak zasady naborów - doczytaj jeśli jesteś zdecydowana na pracę w administracji
ps. i wcale nie jest tak, że przyjęcia wyłącznie po znajomościach


Ja własnie myśle poważnie o KSAPie, pisałam o tym nawet mgr :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Dziołchy, nie ma któraś zbędnych chociażby 5 zł na koncie :>

Takich małych, okrągłych, co to z porfela/konta nie wiadomo kiedy znikną i na co?

Popatrzcie na ten pyszczek :] Trzeba jej pomóc - nie wiem czy mogę tu wrzucić nr konta fundacji, ale strony nikt mi nie zabroni
http://www.adopcj**uldozkow.pl/darowizny 



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
molly_s
no to nie wiem, to ja się zupełnie nie znam może to jest tak że to od paradontozy tylko, a reszta jest dopowiedziana

albo zaniedbania wskazań leczenia wady zgryzu aparatem :(
w kazdym razie współczuje czegos takiego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Agata jaki śliczny!!!!!!!!!!!!! Aaaaa zakochałam się xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
agataq
Dziołchy, nie ma któraś zbędnych chociażby 5 zł na koncie :>

Takich małych, okrągłych, co to z porfela/konta nie wiadomo kiedy znikną i na co?

Popatrzcie na ten pyszczek :] Trzeba jej pomóc - nie wiem czy mogę tu wrzucić nr konta fundacji, ale strony nikt mi nie zabroni
http://www.adopcj**uldozkow.pl/darowizny 







och...biedny szkrabek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
link nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tam jest adopcje buldozkow w tresci... ta autocenzura jest straszna :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium