SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nie powinno dojść do popalenia skóry, jak doszło to znaczy się, że ktoś nieumiejętnie to zrobił. No i założę się, że nie tyle "odrosło", co wyrosły nowe włosy - jak ktoś ma gęste to sporo tego wyrasta i po 3 razie jest kryzys bo wtedy wybite są jedne ale wyrasta nowa partia...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
a jak jest właśnie z takim laserem domowym? bezpieczne to to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
zapewne tak było. nie poszlam już więcej i straciłam kupe kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
domowy to pic na wodę, tak samo jak ipl

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
powiem szczerze, ze ma dosyc mojego byjnego owłosienia
jestem ciemna i wszystkie włosy gruge i czarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serio, boli Was laserowanie? Dla mnie to takie uczucie jak siedzenie na słońcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Martucca
Serio, boli Was laserowanie? Dla mnie to takie uczucie jak siedzenie na słońcu.


omg

może dlatego że spalili mnie i śmierdziałam jak prosie
nie mówiąc juz o tym , że z każdą falą rzucałam się jak trzepnięta

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2013-05-18 10:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
moją koleżankę jak kiedyś przyszła do mnie po laserowaniu: to zapytałam czy też lubi świńskie skórki jeść bo to tak pachniało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha, moja mama załatwiła sobie maść z lidokainą, taką na receptę. Wymazała sobie bikini tak, że czucia nie miała i poszła na IPL. Kobieta ją pyta czy boli, piecze, a ta, że nie. No to jej podkręciła W sumie głupia ta kosmetyczka bo bezmyślnie moc zwiększa, ale moja mama też rozsądkiem za bardzo się nie wykazala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium