SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a żebyś wiedziała - gość zamówił okna a pewnej zmiany nie uzgodnił z małżonką. Małżonce okno się nie podoba i robi mu awanture. A on szuka sposobu by mi to okno wcisnąć jako reklamację. Umowa jest, papiery są - wsyztsko zgodnie z umową a ten ryje i szuka. Napisał mi dziś pismo, że umowa wg niego jest nie ważna, bo on jej nie przeczytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja na każdy stres reaguję biegunką :P podobnie jak na ekscytację już to zaobserwowałam ^^ i przed urodzinami, i przed fajnie zaplanowanym weekendem oraz przed egzaminami , maturą czy takimi tam :P nie ma co xD boję się co będzie przed ślubem ^^ szybko się wbiję w suknię rozmiar mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
moja znajoma podczas stresu ma popękane pięty. Wszyscy ją leczyli na jakiegoś egzotycznego grzyba, aż w końcu Tybetańczycy postawili trafną diagnozę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie wiem ile razy jeszcze mu odpiszę, że reklamacja jest bezzasadna. Wykończy mnie. Producent radzi od razu iść do sądu, bo w sądzie moje na wierzchu. Ale z taką marudą to będzie się ciągnąć a ciągnąć. Faceci i ich wola zmieniania świata bez uzgodnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Hahah Agata - jakby kazda umowa nie przeczytana była nieważna jakby ten świat wyglądał , dobry koleś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
niech spada na bambus. Zaapeluj do jego rozsądku - czy będąc wysokim sądem nie pomyślałby, że jego argumenty są liche. Rany boskie, ja podziwiam wszystkich, którzy mają w pracy kontakt z innymi ludźmi, bo czasami to jest naprawdę męka.

Mnie kiedyś pani chciała wybić oko śnieżką, a pan nas gonił z tasakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a jeszcze wiecie jak to teraz jest - każda strona każdego załacznika do podpisania. U mnie każdy sprzedany komplet okien to jest 12 stron umowy, ok 8 stron załącznika ze specyfikacją, jakieś 11 stron innych papierów, certyfikatów, ekspertyz i innych. Na każdej stronie mam gościa podpis a ten palant wciska że on nie zna umowy. I co z tego że wiem, że moje na wierzchu... Facet to starsyz gość, nie umiem tak ostro gadać z kimś w wieku mojego dziadka. Bo rówieśnika posłałabym już wczoraj rano na drzewo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja na stres reaguje sennoscia i dlatego jak mam stres w pracy i w domu (a ostatnio bylo tego pod dostakiem) to potrafilam spac po 10 h. I chodzic niewyspana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
No z dziadkami to faktycznie ciężko się gada. Jednak dobre wychowanie nie pozwala.
E, to Ty solidna firma. Moja umowa o okno miała 1 stronę przynajmniej już wiem, do kogo iść następnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no uważaj, bo Ci potem napiszę że reklamacja bezzasadna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium