SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Cześć spam, jakie zmiany w dziale
a ja kocham burzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
helooo, nowy dział, co ja widzę, fajnie, fajnie :)

dziś poczułam trening nóg z wczoraj, wstanie z łóżka było bezobjawowe, gorsze jednak zejście po schodach
lubię to

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-05-20 15:02:32

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dzwny tydzień, u mnie też brak czasu. Permanentny. Mam problemy w robocie a jakby tego było mało to przekonałam męża do zaadoptowania buldoga francuskiego. I teraz na firmowym telefonie wisi mi wkoorwiony klient, który nie ma racji a szczeka a na prywatnym fonie wisi mi fundacja, dzięki której ktoś mi w domu będzie szczekał Młyn że ja pierdziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
one są tak brzydkie że aż ładne (buldogi) <:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Aga, powodzenia i zazdraszczam. Chciałam piesa do kompletu dla koty, ale napotykam opór u tej drugiej strony (i nie mam na myśli koty) cóż, drążę skałę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ale fajowe te śnupy
ja mam boksera to nie taki ładny jest

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
co będzie to będzie :] mój mąż też mówi, że brzydszej rasy już nie ma na świecie A powiem Ci Fuxiatka, że drążony temat był meeega długo. Zgoda padła, ale póki co łączona z postawą: nie wyjdę, nie dotknę, tolerowanie i akceptacja bez ekscytacji Ale znam go, pęknie jak w końcu pies wejdzie przez próg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Oj, są brzydsze..np. pekińczyki.

A propos psa, to mam wkoorva na sąsiadkę i na całą wieś. Jej pies poszedł na baby i wrócił na dwóch przednich łapach, tyłek wlecze za sobą. Wet powiedział, że się wyliże, ale nadal nie wstaje. Więc zaordynował RTG. A ta pipa pojechała do Krakowa, bo przecież ma umówioną wizytę u dentysty. Chyba sama skombinuję auto i jutro pojadę z tym biedakiem.

A z drugiej strony ludzie to świnie..jak można tak uderzyć psa? Wielkości jamnika?

Idę na siłkę się wyżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Aga, u mnie tak było z kotem, w końcu sam ją przywiózł bo znalazł gdzieś pod krzakiem takiego malucha, i teraz jest love Ale za to twierdzi, że na psa nie ma miejsca.
huda - nie mam pojęcia jak w ogóle można uderzyć zwierzę. Takich to na miejscu powinien piorun trafiać. I takich, co mają te chore zwierzaki w poważaniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
buldogi francuskie to te co tak fajnie "charczą" ??

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

forma lato