SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tam jest taka właścicielka że ten, kto by takie słowa powiedział, leciał na zbity pysk z prędkością światła

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2013-05-18 19:15:58

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
heh też taką miałam ale u mnie to dziewczyny bały się cokolwiek przyznać/wymyślić żeby tylko wziąć wolne więc nawet na kacu prowadziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ta co miała problem z alko to też nie raz na kacu prowadziła zajęcia, ja tego nie widziałam ale koleżanka opowiadała, że nie dość że czuć od niej było co robiła zeszłej nocy, to jeszcze ledwo się ruszała i prawie całe zajęcia z pumpów przesiedziała na stepie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ło matko bym się spaliło ze wstydu za takie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jej to jakoś uszło płazem, ponoć na zajęciach nie było dużo osób i nikt nie doniósł. Szkoda laski, bo jak była w dobrej formie to fajne zajęcia prowadziła. Nie wiem jak tam teraz sytuacja się przedstawia, ale pracuje dalej. Aaale, zapomniałam dodać, że wiele moich koleżanek co szło do niej na zajęcia nie mogło uwierzyć jak to możliwe, że tyle ćwiczy i w ogóle a sadło jej wisi

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2013-05-18 19:24:37

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
eh sporo instruktorek jest troszkę upasionych :-/ generalnie zauważyłam dwie główne tendencje w tym zawodzie - często jak dziewczyny zaczynają i mają sporo godzin to chudną zamieniają się w suchara, ale jak się popatrzy na te co długo prowadzą to często widać mocne nogi pokaźny brzuszek i tłuste ramiona - nie wszystkie oczywiście

ja sama przecież prowadzę zajęcia 8-9 lat i dopiero od dwóch lat mniej niż 20 godz tyg wcześniej zawsze więcej a jakoś nie byłam nigdy super laską dopiero siłka coś tam działa

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-05-18 19:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to ona właśnie jest ten drugi typ, fakt długo już prowadzi. Czy wtedy komuś kto długo chodzi na aero w celu spalania fatu to nie powinna się zapalić czerwona lampka?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no nie? ja szczerze mówiąc dopiero teraz sobie zadaje takie pytanie - to jest niewiedza po prostu, instroktorki umieją prowadzić zajęcia ale nie zawsze rozumieją procesy zachodzące w organizmie i nie maja podstaw z zywienia i fizjologii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wszędzie tylko, że aero odchudza a obciążenie powoduje rozrost obrzydliwych mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Albo rozumieją ale nie traktują swojego ciała jako wizytówkę - co jest w tym biznesie dla mnie bez sensu...

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium