SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
dobre i przkokszenie w dvpie, ja zanim w zadku przykoksze to sporo czasu minie. należę niestety do tych wąskodupnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Moja pupa za to się szybko rozrasta :/ nie mieszczę sie w żadne spodnie sprzed roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
a ja wchodzę po ciąży w te z czasów kiedy miałam 19 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak coś zaczyna Cię interesować to bardziej zwraca się na to uwagę ja to zauważyłam jak samochód kupiliśmy, potem rower a później przyczepę - wcześniej ich nie zwracałam na nie uwagi ale jak sama już miałam to wszędzie je widziałam
Oku ja też się nie mieszczę ale mi z tym dobrze ale za to dobre są na mie spodnie z czasów jak ważyłam 65+

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Czyli rozumiem nie czekać że nagle mi po 5 cm spadnie w udach tylko taki mój urok i zainwestować w nowe spodnie? :P bo nie chce non stop w spódnicach pomykać bo mi się udka ocierają o siebie ^^ co za żenua
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Arph, mam tak samo... jak kupilam wg mnie nietypowy samochód, to sie okazało, ze jeżdzi tego mnóstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Hasa, to tak jak z babami w ciąży, do póki sama w niej nie byłam to nie widziała, a jak zaszłam to wdawało mi się, że nagle jest wysyp i wyż demo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Taka ładna pogoda, a tu w pracy trzeba kwitnąć :( znowu będzie weekend i się zepsuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
u mnie dzisiaj szaro buro i nawet chłodno :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a u mnie nawet słonecznie, ale podobno maja byc burze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium