SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast chudnąć przybieram tylko mięśni, proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem, ponieważ ćwiczenia które wykonuję sprawiają, że jedynie przybrałam mięśni i dostałam kaloryfera na brzuchu czego bardzo nie chciałam. Chodziło mi o spalenie tłuszczu a ćwiczenia, które u innych działały dobrze u mnie jedynie uwydatniły tłuszcz na brzuchu. Byłam szczupłej budowy a teraz wyglądam strasznie, ponieważ w barkach dostałam kilku cm a w biodrach kilka straciłam.
Moim pytaniem jest co mam stosować żeby odwrócić ten proces i zamiast tego spalić tłuszcz.
Dodam równie, że nie mogłam stosować jakiejś ostrej diety ponieważ mam problemy z żelazem i moje posiłki muszą być bogate w mięso i to nie tylko z kurczaka.

Ponadto ćwiczenia w ogóle nie pomogły an moje obwisłe ramiona i kiedy w innych miejscach dostałam mięśni to ramiona zostały obwisłe i bezkształtne. Czytałam, że ponoć nie da się schudnąć z ramion, mam nadzieje że to nieprawda bo to moja pięta achillesowa
Wiek : 20
Waga : 57-58
Wzrost : 170
Obwód w biuście(1) : 93
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 73
Obwód na wysokości pępka : 80
Obwód bioder (3): 94
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda, ramiona
W którym miejscu najszybciej chudniesz : pupa, piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ćwiczenia z Ewą na całe ciało 3 razy w tygodniu, jak było ciepło to biegałam co 2-3 dni po 40 minut, przysiady codziennie 50, robiłam wyzwanie ale mam problem z kolanami i musiałam przestać po 155 przysiadach
Co lubisz jeść na śniadanie: nie jadam
Co lubisz jeść na obiad : mięso, czasami ryby, dużo ziemniaków lub ryżu
Co jako przekąskę : słodycze, czasami jakiś owoc się trafi
Co jako deser : nie jadam
Ograniczenia żywieniowe : piję tylko wodę i zieloną herbatę
Stan zdrowia: niedobór żelaza i magnezu
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: brałam przez 3 miesiące ponieważ strasznie wypadały mi włosy
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: tylko witaminy i actiglobin oraz magnez
czy rodziłaś: nie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak

Mam również problemy ze stawami, bolą mnie podczas ćwiczeń ale od 2 dni zaczęłam brać tabletki z kolagenem, które mają mi pomóc :'-(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm nie wiem jak to możliwe bo nic mnie z tą osobą nie łączy. Błąd serwisu? Zresztą mam internet z tp a moje IP jest inne za każdym razem jak podłaczę od nowa kabel od internetu także :)
zresztą Malo mnie to obchodzi bo nie w tym celu tu jestem

Zmieniony przez - TheSuperSzatan w dniu 2014-01-04 14:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Daj zdjęcia i pokaż dietę.

Od jakiego czasu bola CIę stawy i jak długo ćwiczysz z Ewa?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-01-03 18:03:42

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałam przecież, że nie mogę stosować żadnych diet I nie chce pokazywać zdjęcia. Co za różnica jak wyglądam skoro podałam wymiary

Zmieniony przez - TheSuperSzatan w dniu 2014-01-03 18:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
CHyba cos jednak jesz, nie żywisz się powietrzem ?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-01-03 18:04:44

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i owszem, ale jadam jak typowy człowiek śniadań brak bo brak czasu o jakiejś 13-14 zjadam kanapki z czym popadnie a na obiad cokolwiek z mięsem czy to kotlet schabowy czy pierś kurczaka i ziemniaki albo ryż na kolacje to samo co na śniadanie i tak w kółko, po prostu staram się jeść regularnie i mniej niż jadłam wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ok

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnych rad, nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Masz wymiary moje, a ja prosze Ciebie mam 13 cm wzrostu wiecej i malo miesni. Jak to mozliwe?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie wkleiłas diety, nie mam zielonego pojęcia w jakim stanie jest Twoje ciało, a kurs wróżenia z fusów zaplanowałam na maj - także nie pomogę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Mam niejasne wrażenie, ze to jakaś durna prowokacja ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
A tam prowokacja...Nowy Rok, Dziewczęta! Postanowienia, głębokie przemyślenia, itp. Następny wysyp tematów przed wakacjami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Young Lady 2

Następny temat

17 lat. Potrzebna dieta i trening

WHEY premium