SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
u mnie na sił sa whey protein i trec isolate za 5, 6 zlotych od kubeczka , zawsze prosze pania zeby mi mniej wody nalala i ubila jak bialko od jaja wtedy wychodzi taki gesty szejk jak w macdonaldzie omnomonomo tylko ze to zbankrutowac idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Fuxiatka
Daj znać co wybierzesz bo ja rozdarta jestem


Teraz wyjde na dupoliza i pewnie wybiore ten co polecala Marta :D
Lean Dessert BSN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisus, nie w pracy, tylko w pracy + w domu - moje papiery sa mobilne:) ale jakty mgr z prawa piszesz, jeśli z tym wiążesz jakies plany zawodowe, to tak to wyglada

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
deja vu
Lisus, nie w pracy, tylko w pracy + w domu - moje papiery sa mobilne:) ale jakty mgr z prawa piszesz, jeśli z tym wiążesz jakies plany zawodowe, to tak to wyglada


Niestety wiem, mysle o aplikacji ale dla mnie opcja pracy >8 godzin jest nie do przyjecia. Szczegolnie ze pod wzgledem finansowym to lezy i kwiczy... a miloscia do prawa sie nie nakarmie i nie ubiere :D

Zmieniony przez - Lisus w dniu 2013-05-23 08:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dlatego uciekłam z korpo - po 2 latach pracy po 16-20h miałam dość, miętka jestem. Teraz pracuję 8 plus 2-3 od czasu do czasu i niektóre weekendy, i jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jaka aplikacja? o ile to nie tajemnica - radcowska? adw? - tak mi to cywilne podpowiada - ja sie na nim nie znam, nie lubię i wogóle feee

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Pracowałam z kancelarii radców w gdańsku na 3 i 4 roku studiów za okrągłe 600 złotych, na pół etatu bo w pozostale dni bylam na uczelni, byłam taka szczęśliwa wtedy, lubiłam to co tam robie tylko nie zauważyłam kiedy zamieniłam się w płaczącą, rozżaloną spuchniętą babuleńkę. Nie polecam nikomu, NIKOMU przy zdrowych zmysłach. Teraz od 2 lat pracuje w korpo, 8 godzin, dzień dobry do widzenia nie siedze po godzinach. Najpewniej byłoby iść na radcę a mi ostatnio pojawił się pomysł komornika. Najpewniej i najprościej ale zawód mało wdzięczny :D Ale moim marzeniem zawsze było i będzie zostać sędzią ale za głupia na to jestem i za malutka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jak nie chcesz pracowac po 12 godzin na dobę, w permanentnym stresie, że ciągle żle, za mało, ze jesteś beznadziejna, to bycia sędzią nie polecam:)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
nawet nie próbuję = ) Ale ile razy w sądzie byłam na rozprawie czy to w okręgu czy w apelacji to Ci sędziowie...kurcze no... przysięgam że widziałam bijące od nich światło mądrości :D
I jakiejś charyzmy , namacalnej wręcz


Zmieniony przez - Lisus w dniu 2013-05-23 09:02:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
deja vu
jak nie chcesz pracowac po 12 godzin na dobę, w permanentnym stresie, że ciągle żle, za mało, ze jesteś beznadziejna, to bycia sędzią nie polecam:)

Pracujesz w sądzie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium