SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo tylko chamy i babochłopy siedzą w SPAMie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kurcze a ja lubie burzę.... Rozsądek trzyma mnie w domu a tak to najchętniej stałabym na deszczu i wdychała ozon. Raz się tylko bałam jak jechałam w samochodzi podczas oberwania chmury ale nie samej burzy jako takiej tylko tego, że jestem na drodze szybkiego ruchu a widoczość zerowa a ja z dzieckiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
trzeba bylo dziecko na poboczu zostawic i jechac dalej :P

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Krzysztofie
Tak na marginesie - Młoda była zachwycona. Uwielbienie do burzy ma chyba po matce, bo tatuś raczej się boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dzisiaj mam taki zapieprz że nawet pospamować nie mogę. A tu się wielkie rzeczy dzieją!
Wiem już jakie będę miała obciążenie jak się dorobię własnej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
witajcie chamy i babochłopy... e tam burza... kiedyś musiałam jechać w burze rowerem w lesie, to dopiero ekstreme...w gacie mało co nie zrobiłam, ale i biłam chyba życiowe rekordy na moim starym składaku z kołami 14 teraz tak bezpiecznie się w pracy czuje... widzę, widzę wielkie zmiany w naziwe działu teraz jesteśmy ladies fit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
Laski brała z was ktoras signopam??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Mam otwarte teraz dwie strony glowne i dwa spamy i nie wiem w ktorym pisac w tym sportowym to sie troche boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
ja się wpisałam a co

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
joł, nie mam czasu sie po dupie podrapać, ale do spamu musialam zjarzec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Help me, plizzzz.... Nie wiem co mam robić

Następny temat

Proszę o ułożenie diety i ćwiczeń

WHEY premium