SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




... Dzień 2 , Niedziela , 5.12.2010 ...


TRENING
Trening Dół A

1a.przysiad tylni
45kgx15
45kgx15
45kgx15

1b. Wspięcia siedząc
30kgx25
30kgx25
30kgx25

2 wykroki
waga 1 hantli
9kgx15
9kgx15
9kgx15

3. martwy ciąg na prostych
45kgx15
45kgx15
45kgx15

4. spięcia na maszynie
35kgx20
35kgx20
35kgx20
35kgx20

5.twister
25 / 25 /25 /25 na stronę

*Bcaa*

aeroby - bieżnia: 35 min

Ciężary jak u sezonowca. Ale powoli dochodzę do siebie.
A po za tym miałam zacząć plan z niskimi ciężarami.
Przynajmniej raz się do tego dostosowałam. Powoli będę zwiększać ciężary.
Trening poszedł dość lekko.

___________________

DIETA

1. płatki owsiane, jajka,
Trening
2. ryż brązowy , kurczak
3. jajka, warzywa
4. twaróg, oliwa , kapusta pekińska
5. kurczak, oliwa , ogórki zielone





________

Martucca , Ewa


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-12-05 17:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
właśnie też nie wiedziałem co jest, ale jak ok to pozostaje mi zyczyć tylko powodzenie w treningach no i zdrowia

P.S.
jak byś miała jakieś przepisy na jakieś fajne placki z owsianych, jajek, czy czego tam jeszcze to możesz mi podesłać bo widziałem kiedyś u Ciebie chyba, smakowicie wyglądały

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1049
Ann,
Właśnie przeczytałem o wynikach konkursu MISS. Nogi zostały docenione mówiłem, że jest dobrze? Serdecznie gratuluje Ci chęci, utrzymania nerwów na wodzy (bo pewnie też były), odwagi a przede wszystkim pracy jaką Włożyłaś w treningi. Teraz ważne Abyś dobrze wykorzystała czas do przyszłego konkursu i „zlała” wszystkie swoje przeciwniczki
Zastanawiają mnie tylko te siłowe treningi... czy nie lepiej byłoby pójść w stronę aero? Moim zdaniem takie zabawy lepiej podkreśliłyby sylwetkę... dają wycisk i dużą satysfakcję z wyników... No ale ja nie jestem ekspertem...

aaaa i podtrzymuje chęć pomocy jeśli chodzi o zdjęcia

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - WhiteThorn w dniu 2010-12-06 12:48:55

Zmieniony przez - WhiteThorn w dniu 2010-12-06 12:51:14

"Siła to Odpowiedzialność, Odpowiedzialność to Siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
podtrzymuje chęć pomocy jeśli chodzi o zdjęcia
Czemu Cię nie było jak miałam chwilę natchnienia na zdjęcia?

Treningi to jedno, ale bierz pod uwagę plus kaloryczny na jakim była Ania

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




.Dzień 3 , Poniedziałek, 6.12.2010

Cały poniedziałek mi minął od 6.50 – 18.20 po za domem. Cięży tydzień mam – 6 kolokwia. Dzisiaj pisałam 2, szybko daje wypiskę i idę się uczyć.

TRENING

aero- rowerek stacjonarny 60 min

Na początku nie miałam w ogóle ochoty na aero. Ale bardzo fajnie się jechało. Nie ma nic lepszego niż przyjście do domu po całym dniu na uczelni zjeść i robić ukochane aero.
___________________

DIETA

1. płatki owsiane, jajka,
2. płatki owsiane, jajka
3. whey , oliwa , warzywa
4. kurczak, kapusta kiszona
5. twaróg, oliwa, ogórki zielone

____________________

Thorm a ja nawet zapomniałam o tym konkursie. ostatnio mam tyle na głowie , że ciężko mi wszystko ogarnąć. w wolnej chwili sobie poczytam. Co do treningu tak jak Ania wspomniała - 3 miesiące byłam na dodatnim bilansie więc siłą rzeczy sylwetka rzadko wygląda super. Po za tym te zdjęcia były robione wieczorem przy złym oświetleniu itd. wiesz co do aero to jest taka sprawa , że ja nienawidzę i nie wyobrażam sobie aby opierać trening bardziej w stronę aero. Ale w tym planie staram się więcej wykonywać aero (zwiększyłam w dni bez siłowego o 15 min oraz wprowadziłam aero po treningu siłowym ) staram się.

Na pewno się zgłoszę jak tylko będę mieć w planach robienie zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1049
Chyba źle to wyraziłem.
Ann, to co zrobiłaś z poprzednim planem, treningami, dietą, prosi się tylko o oklaski na stojąco. Wszystko było zaplanowane i wykonane w 100%.
Chciałem przelać swoją myśl do Twojego dziennika i byłem ciekawy jak to Widzisz w przyszłości.
Jeszcze raz Graty

Z literą "m" na końcu mojego nicku to rozumiem, że tak się ze mną Drażnisz...?

Zmieniony przez - WhiteThorn w dniu 2010-12-06 22:52:31

"Siła to Odpowiedzialność, Odpowiedzialność to Siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Thorn z tym "m" to był przypadek. teraz już napisałam dobrze.
Zawsze dobrze jest wykonywać aero. Kiedyś miałam w planie codziennie 45 min i pomimo , że było ciężko to co dziennie sumiennie wykonywałam. Ale myślę , że taka ilość jak na razie wystarczy
A w przyszłości to jak zacznę na wiosnę redukcję to w tedy znowu będę więcej aero ale wole na razie o tym nie myśleć.

oo a może napiszesz coś o sobie, jaki aktualnie masz cel ?


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-12-07 10:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Ania tak z ciekawości zapytam...lepiej się czujesz przy takich treningach,czy tak jak robiłaś np 5-3-1 bardziej nastawiony na siłę?
Pewnie gdzieś pisałaś,ale najwyżej napiszesz jeszcze raz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ćwiczenia takie jak wyciskanie na poziomej , mc i przysiady zdecydowanie wolałam robić w ilości 5/3/1 niż tak jak teraz robić po 12-15 powtórzeń. Tam można zawsze powalczyć z ciężarem a tutaj dobierasz taki ciężar , że zawsze dasz radę.

Szkoda , że wynikła sytuacja ze zdrowiem bo plan który proponował mi Dawid wyglądał dość ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
toż Ty kurde na powerlifterkę się nadajesz a nie tam jakieś machanie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium