SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 33, Piątek , 08.10.2010:::...

Ale miałam dzisiaj stres. Zapomniałam , że do piątku trzeba dostarczyć dokumenty do dziekanatu związku z kierunkiem zamawianym. Napisałam emalia do pani która odpowiedzialna jest za ten projekt, przy okazji wysłałam jej wszystkie dokumenty Uf na szczęście mogę dostarczyć w poniedziałek.





Rowerek stacjonarny : 45 min

Od razu po śniadaniu wsiadłam na rowerek . O dziwno przyjemnie się jechało. Czas szybko płynął. Aż sama byłam zdziwiona. Myślałam , że będzie ciężko bo jeździłam w ciszy.





1. płatki owsiane, jajka ,
bieganie
2. płatki owsiane , jajka
3. łosoś , orzechy, ogórki
4. łosoś , oliwa , marchew
5. twaróg , oliwa , migdały , rzodkiewki, papryka

posiłek nr 3




posiłek nr 4




_________________________________________

Carbon
u mnie w weekendy sob:9 nd:10. Ale wiadomo weekend wolny to takie godz odpowiadają godz 15-16 otwarcie bardzo późno. Do której w takim razie była otwarta?

Mera ale ja przy innych ćwiczeniach ćwiczę w rękawiczkach tylko nie przy martwym ciągu

Lena co do supli napisałam , że ich nie tykam. oddam je np. sąsiadowi. wheya sobie tylko wzięłam.

vajo w mc to dopiero początek z ciężarem

4nn mieszam w misce. myślę , że rodzina nie byłaby zadowolona gdybym o 5-7 rano używała blendera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Możesz mi suple odsprzedać, bo mieszkamy blisko, napisz mi co tam masz

Aaa ja tam o 6 rano robie mikserem mase na placki rodzinka przyzwyczajona, tak samo do tego, że o 22 coś gotuję

Fajny ten Łosoś, ale nie lubie ryb, bo mają ości, i jakbym zjadł, to za 15 minut koleny posiłek by wypadł


@ jaki kierunek i uczelnia? Tak pytam bo za rok mam maturę

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Gdzieś do 22-23 o ile dobrze pamiętam, ale tam to po prostu było tak że instruktor przychodził po pracy koło 15 zwykle i otwierał, dlatego tak późno bo właśnie pracował gdzie indziej a do południa widocznie nie było zbyt wielu chętnych.

Co za papiery składałaś? o stypendium jakieś?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
mmm łosoś, dawno nie jadłem, ale bym schrupał

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No kurcze przydałabys mi sie do treningu pleców :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 34, Sobota , 09.10.2010:::...

Wczoraj nie mogłam zasnąć. A później kilka razy w nocy się budziłam.
Rano obudziłam się już o 7:05.

Taki dzień nijaki. Większość dnia uczyłam się. Nie mam humoru .







1.Push Press
Musiałam ćwiczyć w innym miejscu niż zawsze wykonuje to ćwiczenie jak i na innej sztandze aby móc nagrać filmik .
rozgrzewka
20kgx5
22,5kgx5
27,5kgx5
serie właściwe
30kgx5 film
35kgx5
40kgx5

2. unoszenie sztangielek w bok 3x12
udało się zaliczyć progres. Za tydzień powtórka z ciężarem
5kgx12
6kgx12(+1powtórzenie)
6kgx12(+1 powtórzenie)

3. unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x12
barki ładnie paliły. Następnym razem postaram się podejść do 6kg w ostatniej serii
5kgx12
5kgx12
5kgx12

Dziwny trening , przy push press nie miałam w ogóle siły, w późniejszych ćwiczeniach lepiej poszło. Możliwe , że po pp obudziłam się .






Rowerek stacjonarny : 45 min

Zaległe aeroby z poniedziałku.
Nie miałam w ogóle ochoty na rowerek. Ale wsiadłam i nawet dobrze się jeździło.





1. płatki owsiane, jajka , jabłko(103g)
Trening
2. płatki owsiane , jajka
3. makaron razowy , kurczak, ogórki x3
4. białka jaj, orzechy, pomidory
rowerek stacjonarny
5. twaróg , oliwa , migdały , marchew


posiłek nr 3





____________________________________________

volvo szkoda , że wczoraj nie zobaczyłam twojej wiadomości. po wypisce wczoraj od razu poszłam . A suple dzisiaj rano oddałam.
Aż taka okrutna nie jestem aby budzić rano rodzinę.
za rybami również nie przepadam ale w piątki nie jadam mięsa. Ale w filecie nie ma ości.
biotechnologia uś.

carbon mój kierunek został objęty projektem kierunek zamawiany.Teoretycznie wszyscy są objęci ale trzeba złożyć papiery . korzyści : ok 56 osób z roku dostaje stypendium 1000 zł miesięcznie, dodatkowe przedmioty + zajęcia wyrównawcze, angielski specjalistyczny.

Maciek a do czego ja byłabym Ci potrzebna ?

Herek to wpadnij za tydzień na łososia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy push&pres nie miałaś siły? Szkoda, że nie pokazałaś 40x5 to byśmy ocenili

Z tym stypendium to naprawdę super sprawa. Od czego zależy byś je otrzymała?

Podziwiam Cię, że Ci się chce jeszcze kręcić to aero...

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-10-10 08:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
A nawet nie pamiętam do jakiego ciężaru wczoraj nagrywałam. Zobaczę i jak co to wrzucę .wczoraj nie miałam cierpliwości do yt

Po sesji bodajże (teraz nie pamiętam dokładnie od kiedy planują.) najlepsze 56 osób z mojego roku otrzymuje stypendium.

Chce mi się ? oczywiście , zawsze i wszędzie. A tak serio to najgorzej jest zacząć później jakoś ten czas leci.

______________

Ok 9.00 wybywam na trening dzisiaj nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Razem bysmy pouginali sie przy MC

Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-10-10 10:22:00

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
u nas jest coś około 200 osób na roku z czego chyba 20 dostanie stypendium po 900zł bodajże, nawet nie składałem papierów bo z wyników matury się nie załapię na pewno, może za wyniki z 1 roku za rok przydała by się taka kasa hehe, nie powiem że nie

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium