SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
O to i ja sie zgłaszam
Powodzenia

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
jestem i kibicuje
trening daje w kosc

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Daje teraz wypiskę i wył kompa. Genetyka wzywa.

Dzień 23, 1.01.2010

Pierwsze dni na CKD są najgorsze. Trochę jestem osłabiona wiadomo organizm musi się przyzwyczaić. Ergometr dzisiaj to była masakra. Nie miałam w ogóle sił –bardzo się zmęczyłam. Przy okazji zostałam poinformowana , że do mistrzostw śląskich mam poprawić czas o min 5 s. pfff

Trening
Ergometr:
-1000m
-500m
-1000m
-500m


Rowerek stacjonarny 60 min

Dieta
1.whey
2.jajka, ogórki , oliwa, łyżka wheya
3.jajka, ogórki
4.kurczak, szpinak
5.jajka, szpinak, oliwa
6.kurczak, oliwa cebula

ajć już zapomniałam jak to fajnie jest jeść na przystanku
_____________________________________________

O dzięki za miłe przywitanie Mam nadzieję , że redukcja się powiedzie.

Marian Wiesz Dawid jest teraz bardzo zajęty tym bardziej od lutego to już w ogóle. Wcześniej już rozmawialiśmy po prostu na temat redukcji więc wszystko mam ładnie ustalone . Tylko trening po prostu ten sobie zmieniłam na ten od Lejjli bo tamten mi się po prostu znudził, a są w miarę podobne. heh nawet kolejny trening już mam ustalony


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2011-01-31 16:30:40

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2011-01-31 17:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no CKD przez pierwsze dni to meczarnia przypominam to sobie
ale za to ładowania to jest cos ale pewno pierwsze ładowanie bedziesz robic po 2 tyg

p.s a nie wiesz co tam o rossi'ego? nie wiem czy go jeszcze pamietasz ale prowadził kiedys dziennik a ty chyba z nim miałas jakis kontakt, ciekawe czy dalej cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Marian niby ładowania są fajne ale zawsze miałam problemy z zjedzeniem takiej ilości węgli. akurat trafiło mi tak fajnie , że od piątku mam wolne to spokojnie wytrzymam te 2 tygodnie już nie mogę się doczekać 12/13 lutego(ładowanie)

Z rossi nie mam kontaktu ale kiedyś pisał , że ćwiczy tylko on codziennie dojeżdża na uczelnię i nie ma czasu na prowadzenie dziennika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dieta przerażająca , ale za to jakie będą efekty Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dzień 3 ,1.02.2011
(w poprzednich wypiskach pisałam zły rok

Trening
aero:50min

Oj ciężko było mi dzisiaj zmobilizować do aero.Mała ilość snu robi swoje. Ale wł TV i jakoś przeleciało.
Na szczęscie w czwartek pójdę już na siłownię.

Dieta
1.jajka, łyżka wheya
2.whey,oliwa,ogórki
3.wątróbka,oliwa,brokuły
4.wątróbka,oliwa,brokuły
5.kurczak,oliwa,cebula
6.jajka,oliwa, ogórki


Oveja dieta nie jest taka zła. Trochę na początku jest dziwnie tak bez węgli ale to kwestia kilku dni , orgazm przyzwyczaja się i jest dobrze.

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2011-02-01 20:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja również podziwiam za dietę
Jesteś bardzo konsekwentna w stosowaniu swoich założeń, więc wierzę, że i CKD ładnie Ci pójdzie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
orgazm przyzwyczaja się
no taaa...


Dajesz i nie ma opjerdalania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ciekawe to CKD jak nawet orgazm się przyzwyczaja


ja bym teraz kuraka bez ryżu nie zjadł, na myśl o samym kurczaku bez niczego, odgrzewanym po 2-3 dniach mi się zbiera
a z ryżem to wejdzie elegancko

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium