SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja to mialem takie problemy z przysiadem ale przy wadze sztangi 120 kg (Tzn. brak asekuracji)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
a instruktorzy hm twierdzą , że dziewczyna powinna ćwiczyć z różowymi hantelkami i najpierw musiałabym wysłuchać ich głupiej gadki.

Ja wysłuc***ę takich gadek prawie na każdym treningu. Można przywyknąć

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biotechnologia uś

Eeeee no

Jakie masz teraz przedmioty, na jakich katedrach? Bo wiesz... Może masz zajęcia z moimi znajomymi
U.Śl. to moja pierwsza Alma Mater, prof. Łabużek i Radziejewsja to promotorki, a Zosia Seget to ukochana mikrobiolożka

A w ogóle, to która pindolina w sekretaricie Dziekanatu siedzi? Pani Ela? Ongiś mnie z listy studentów wykreśliła

Ale na poważnie: gdybyś czegoś potrzebowała (np. czego się uczyć, a czego nie, na jakie wykłady chodzić itd.), to śmiało podbij do mnie
Może nawet mam gdzieś swoje stare notatki, których kopie schodziły na czarnym rynku po kilkadziesiąt zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 36, Poniedziałek, 11.10.2010:::...

Dzisiaj pisałam swoje pierwsze kolokwium. Nie było tak źle.
Za tydzień kolejny z tego samego przedmiotu.





Rowerek stacjonarny : 45 min

Nie chciało mi się wykonywać aero. Ale jak pomyślałam , że znowu musiałabym w weekend nadrabiać (nie ucieknę od nich :P ) to stwierdziłam , że już wolę dzisiaj je wykonać i mieć święty spokój.





1. płatki owsiane, jajka ,
2. płatki owsiane , jajka
3. schab, oliwa , kalafior, fasolka szparagowa
4. ryba , orzechy , kapusta pekińska, ogórki
rowerek stacjonarny
5. twaróg , oliwa , kapusta pekińska , ogórki

posiłek nr 1




posiłek nr 2





__________________________

vena podestów żadnych nie mam na siłowni , jedynie podesty do stepu.

Maciek ale ja jestem dziewczyną i mam już problemy przy takich ciężarach. 120kg łoo najwięcej na barkach miałam 95kg

Mera wiesz ogólnie ja z trenerami nie rozmawiam. Ale jakbym poprosiła o pomoc to pewnie by znowu się zaczęło.

Marta :
ooo a co studiowałaś ?
przedmioty 1 rok 1 semestr : podstawy struktury eukaryota, podstawy genetyki, chemia ogólna, matematyka, ekonomia, pracowanie komputerowa, bezpieczeństwo pracy , angielski , w-f
co do katedr to ee nie wiem . wiem tylko , że Katedra Anatomii i Cytologii Roślin

W dziekanacie pani Ela Czemu Cię skreśliła ?

ok jak coś to będę pisać- na pewno będę mieć pytania , na razie staram się to wszystko ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aniu, ja też miałem kolokwium
I dostałem piiiiąątkęę
A generalnie, to jak wrażenia ze studiowania?

Martucca - Nie masz teżz innych kierunków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
oo to gratuluje. ja dopiero za tydzień będę mieć wyniki
jak wrażenia ?
Bardzo podoba mi się "zabawa" z mikroskopami , laboratorium chemiczne.
Trochę to wszystko mnie przeraża.Ale myślę ,że za muszę po prostu przyzwyczaić się , a jak u Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troszkę jest to duży przeskok z liceum.
To moje kolokwium to dzisiaj bardzo naciągane, więc wszystkim dobrze poszło
Ale atmosfera bardzo fajna, jak na razie jestem zadowolony

Ale nie będę Ci spamował w dzienniku treningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 37, Wtorek, 12.10.2010:::...

Jutro trening siłowy





Brak treningu. Muszę zmienić rozkład treningów w tygodniu. Wtorek będzie zazwyczaj dniem wolnym . od 8-19 jestem na uczelni. Do domu wracam zmęczona. W soboty(albo w inny dzień siłowy po prostu kiedy nadejdzie mnie ochota ) będę wykonywać trening siłowy + aero





Wieczorem nie chciało mi się przygotowywać posiłków na uczelnie . rano pobudka 5:20 .

1. płatki owsiane, jajka , poziomki (58g), łyżeczka wheya
2. płatki owsiane , jajka , łyżeczka naturalnego kakao
3. kurczak, oliwa , ogórki
4. kurczak , orzechy, papryka
5. twaróg , oliwa , kalafior, brokuły

posiłek nr 1




posiłek nr 2




posiłek nr 3




posiłek nr 4




posiłek nr 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann studiowałam biotechnologię mikroorganizmów ze specjalizacją z biochemii

Katedra Anatomii i Cytologii Roślin... Szefem został Robert Hasterok? Swietny facet, czasem zostawał z nami wieczorem, robił kawę/herbatę i pokazywał cuda na mikroskopie fluorescencyjnym (niedostępnym dla studentów)

Chemia ogólna z prof. John albo z dr. Kanią?

Jeśli mi napiszesz, z kim masz zajęcia, to jeśli znam, powiem co to za ziółka

A pani Ela, jak to każda chyba pani z dziekanatu ustala własne reguły i tylko one się liczą Skreśliła mnie bo miałam indywidualny tok studiów w związku z wyjazdami zagranicznymi i nie używałam indeksu, a ona go chciała podbijać. Więc się dowiedziałam: „JA i pan dziekan postanowiliśmy panią skreślić” Trochę inną wersję przyjęła, kiedy zadzwoniła do niej sekretarka rektora Z nią trzeba uprzejmie, ale stanowczo, bo w przeciwnym razie może Cię kiedyś wywalić z dziekanatu z okrzykiem: „Czy pani nie widzi, że teraz jem???” albo „Proszę mi stąd wyjść, przecież za 5 minut dziekanat zamykamy”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 37, Wtorek, 12.10.2010:::...

Zapomniałam napisać , że od niedzielnego treningu nóg mam problemy z chodzeniem. Tyłek , nogi mnie bolą





1.wyciskanie sztangi ławka pozioma
jestem bardzo zadowolona z 4 powtórzeń. Bałam się , że nie dam rady. Już sobie wyobrażałam jak sztanga spada mi na głowę .
rozgrzewka
20kgx5
22,5kgx5
25kgx5
serie właściwe
30kgx3
32,5kgx3
37,5kgx4

2. rozpiętki na skosie 3x12
nie lubię tego ćwiczenia. ale zaciskam zęby i ćwiczę. ciężko.
10kgx12
10kgx11
10kgx11(+1 powtórzenie)

3. wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 3x10-12
ciężko. w ostatniej serii 10 powtórzenie do połowy. Nie dałam rady.
10kgx12
10kgx12
12,5kgx9 (-1 powtórzenie)

4. unoszenie w zwisie 4-5 serii
15/15/14/14/12 powtórzeń

5.allachy 4-5serii
mięsnie brzucha aż piekły .w ostatnich seriach/powtorzeniań zamykałam już oczy i tylko myśl aby wytrzymać
45kgx20 (+2 powtórzenia w każdej serii)
45kgx20
45kgx20
45kgx20
45kgx20

Trening zaliczam do udanych





Ostatnio mam dość duży apetyt ale trzymam się wytycznych.
Przynajmniej zjadam duże ilości warzyw
1. płatki owsiane, jajka , łyżeczka wheya
2. płatki owsiane , jajka ,
trening
3. makaron razowy , wątróbka, ogórki x4
4. kurczak , orzechy, brokuły, kalafior , cukinia
5. twaróg , oliwa , ogórki

posiłek nr 2 – placek owsiany rozwalony na kawałki aby lepiej się jadło w autobusie




posiłek nr 4 brokuły, kalafior + cukinia faszerowana kurczakiem




____________________
Marta:
Teraz już nie ma takiej specjalizacji. Teraz jest albo biotechnologia roślin użytkowych albo biotechnologia środowiskowa.
Tak Robert Hasterok. Mam z nim wykłady z podstawy struktury eukaryota. Bardzo fajny facet. Lubię słuchać jego wykładów. a ćwiczenia z dr Mają Orzechowską , dr Weroniką Rupik.

Chemię ogólną mam z Marzeną Podgórną , Matmę z dr Nakielskim

Tak o Pani Eli to wiele ciekawych rzeczy już słyszałam. Kilka razy w dziekanacie byłam ale jak na razie była miła i wszystko bez problemu załatwiałam.Ale zawsze jest zmęczona i narzeka , że ma tyle roboty.
Chociaż jak poszłam odebrać indeks z koleżanką. Okazało się ,że ma tylko do nazwisk rozpoczynających się na literę S. Pierwsze jej słowa proszę przyjść jutro , chciałam wyjść ale usłyszała i zobaczyła ogromną ilość osób stojących w kolejce do dziekanatu to stwierdziła ,woli poszukać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium