SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Mera jak już coś robić to albo na 100% albo w ogóle.

volvo oj oj tam literówka

carbon ale ja nigdy nie jem odgrzewanego , za każdym razem wkładam mięso surowe do grilla i po chwili gotowe.
jedynie za czym tęsknie to placki owsiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ania, mnie ta dieta przeraża
powodzonka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, a Ty na tym CKD wyrobisz z wiosłowaniem?

Bo wiesz... To jest praca w zakresie beztlenowym, tylko i wyłącznie na glikogenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dzień 4, 02.02.2011

jutro ostatni egzamin z matmy

Trening
aero-rowerek stacjonarny : 65 min

Zastanę jeszcze miłośniczką aero jutro już na szczęście idę na siłownię.

Dieta
1. jajka, łyżka wheya
2. kurczak,oliwa,kapusta
3. whey,oliwa,kapusta
4. ryba, ogórki zielone
5. jajka, oliwa , kapusta

____________________

Martucca
wioślarz teraz będzie na dłuższe dystanse. Teraz już na krótkie dystanse nie pływamy. a przed zawodami zrobię ładowanie i na drugi dzień powinno być spoko.

Lady, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jutro ostatni egzamin z matmy

wreszcie coś normalnego zdajesz, a nie jakąś tam chemię i inne duperele powodzenia

a z tym ładowaniem to faktycznie, jak zrobisz dzien przed zawodami to bedzie power pewnie niesamowity

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
jeszcze z takich innych przedmiotów to miałam z ekonomii.

a jaki wczoraj miałam egzamin ulala 25min pisania = 27 zadań , pytania nie z wykładów ani z ćwiczeń . masakra była. dawno tak nie tworzyłam - czułam się jak poetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
aero-rowerek stacjonarny : 65 min

<zemdlał> Nie nudziło Ci się?
Jeszcze ta dieta - szacunek

Aaa i powodzenia na ostatnim egzaminie

Zmieniony przez - Ag4ThA w dniu 2011-02-02 19:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki wczoraj miałam egzamin ulala 25min pisania = 27 zadań

A co to był za exam?

No i powodzenia z tym ostatnim (jaki to?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
genetyka.
jak dla mnie egzamin to był jeden wielki żart. widać było , że nawet nie wysilił się przeczytać tego chociaż raz bo literówki typu : hromatyna , a niektóre słowa były tak zapisane , że miałam problemy z odczytaniem . gdyby koleżanka z swojej ciekawości nie zapytała ile piszemy to nawet nie wiedzielibyśmy , że tak krótko, inne grupy dowiedziały się np 5 min przed czasem , że za chwilę będą kończyć.

a jutro piszę matematykę.

Agata wiesz nawet aero jest lepsze niż nauka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dr Marco Gaj?

BTW masz zajęcia z Marzenką Kurowską?

Sorry za spam, ale na wspomnienie pierwszej Alma Mater jakoś tak wzruszenie mnie ogarnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium