SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
nie. nie mam zamiaru kupować wioślarza. Sporo miejsca zajmuję , poza tym szkoda kasy tym bardziej , że i tak musiałabym chodzić na treningi na ergometr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to dobrze, bo napisałaś ze jeden model "Cie interesuje" i odebrałem to jako chęć zakupu

No ale jak ktoś bardzo bogaty to fajna sprawa sobie kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ann, u mnie na uczelni zerowki wyglądają dość specyficznie, martwie sie tylko o dwa egzaminy z historii gdzie na prawde ciężko bedzie zdać w pierwszym terminie ot takie plysy studiowania politologi. Ale przecież dasz rade

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-01-15 08:02:11

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dziennik regularnie zacznę prowadzić po sesji. Teraz nie ma sensu. wczoraj dowiedziałam się , że mogę w piątek przystąpić do zerówki z chemii.

Dzisiaj byłam na siłowni na uczelni. akurat sporo trójboistów było . Popatrzyłam sobie jak ładnie robią przysiady , mc itp
ogólnie to śmiesznie było. Z racji , że nie chciało mi się szukać talerzy to pytałam np. jednej osoby gdzie są 5 kg a wszyscy zaczęli szukać. Ale nie mogłabym ćwiczyć tam na stałe. Robiłam przysiady a wszyscy się gapili

raKhu wioślarz jest fajny gdybym miała kasę i miejsce w domu to bym sobie kupiła.

Marshall pewnie , że dam radę.ja już sama nie wiem czego się boję a czego mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Strach ma wielkie oczy, uwierz mi kiedyś oglądałem dobry dramat sportowy, jeżeli dobrze pamiętam tytuł to "Trener" gościu powiedział coś co mi wryło sie w pamięć: nie "boisz sie porażki tylko światła, boisz się tego co może sie stać gdy Ci sie uda" czyli wychodzac z tego założenia, Ann, sesje mamy zaliczoną na 5,0

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale nie mogłabym ćwiczyć tam na stałe. Robiłam przysiady a wszyscy się gapili
U mnie wszyscy nagle mają przerwę między seriami jak robię przysiady, albo jest jakiś większy ciężar
Zazdroszczę motywacji do nauki

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ann trzymam kciuki za udana sesję ,kiedy masz ostatni egzamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
A dam dzisiaj wypiskę

Dzień 22.01.2011

Trening:
60 min aero

Micha
1. płatki owsiane , jajka , łyżka wheya
2. mintaj , oliwa , papryka, seler , pietruszka, cebula,marchew
3. kurczak, papryka, seler , pietruszka, cebula,marchew
4. twaróg chudy , oliwa, ogórek zielony
5. jajka, oliwa, ogórek zielony, pomidor

_________________________________________

Marshall aż takich ambicji nie mam aby tak dobrze zdać sesję. W piątek pisałam chemię i jestem zadowolona

4nn ja tam się cieszę , że jak na mojej siłowni ćwiczę to tam nie ma tak , że wszyscy się gapią a z motywacją u mnie różnię - zależy czego mam się uczyć.

vajolet
ostatni egzamin 4 lutego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Pierwsza sesja zawsze chyba najbardziej stresuje.
Powodzenia w dalszej walce o wiedzę

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
wiem wiem Ann btw powodzenia

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium