SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 56 , Poniedziałek , 1.11.2010:::...

Piękna dzisiaj pogoda. Aż chciało się spacerować pomimo bólu nóg po wczorajszym treningu.

Dzisiaj rano miałam taki humor , że bez kija nie podchodź.
chyba wszystko mnie wkurzało. Później trochę mi przeszło.





ROWEREK STACJONARNY :45 min
Bardzo fajnie się jechało. Nawet nie musiałam się zmuszać aby wsiąść na rowerek.





1. płatki owsiane, jajka,
2. płatki owsiane ,jajka , ogórki
3. kurczak, pieczarki, oliwa, kalafior/brokuły
4. kurczak, ogórki , oliwa
5. twaróg, oliwa, whey

posiłek nr 3 – rolada faszerowana pieczarkami




__________________________________

Martucca "cykle" 5/3/1 robi się jeden za drugim bez przerwy. W takim razie po 3 cyklu akurat minię 12 tygodni zrobię sobie tydzień przerwy.

Maciek,Carbon ciekawe czy się doczekacie Najchętniej wrzucałabym zdjęcia dopiero w czerwcu kiedy będę już po redukcji

Big_Mack zawsze tylko zniżam ciężary w ćwiczeniach głównym ,dodatkowe ciężary pozostają takie same a czasem nawet robię progres. Ale chyba jednak po 3 cyklu zrobię sobie przerwę bo coś mi się wydaję , że ten cykl da mi nieźle w kość .
W profilu masz niezłe ciężary


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-11-01 20:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Czy ja widze rolady :o, ale mam smaka ogólnie to mmm ^^ smakowo

No pogoda dziś super była

Ja miałem dziś wolne, ale końcówka dnia to atak zmian . Trochę żal wyjeżdżać z PL ale umiem język to jade

Ćwicz dalej, bo super Ci idzie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 57 , Wtorek , 2.11.2010:::...

Budzę się co raz szybciej , dzisiaj przed 6.00 a jutro pewnie będę miała problem ze wstaniem na uczelnię . Miałam dzisiaj jeździć na rowerku ale z racji dnia wolnego wybrałam się na siłownię , a w czwartek wykonam aero.





1.wyciskanie sztangi ławka pozioma
rozgrzewka
20kgx5
22,5kgx5
25kgx5
serie właściwe
27,5kgx5
30kgx5
35kgx5

2. rozpiętki na skosie 3x12
10kgx12
10kgx12 (+1kg)
10kgx11

3. wyciskanie sztangielek na skosie 3x10-12
10kgx12
10kgx12
12,5kgx10

4.unoszenie w zwisie 4-5 serii
16/16/16/15/14

5.allachy 4-5serii
47,5kgx20
47,5kgx20
47,5kgx20
47,5kgx20
47,5kgx20

KOMENTARZ
1.wyciskanie
zdecydowanie siła idzie w górę. Nie było żadnego problemu z 35kg. Reszta serii poszła lekko. Zauważyłam , ze nie mam już głupich myśli typu nie dam rady , sztanga mnie przygniecie. Zobaczymy jak będzie przy wyższych ciężarach. Może uda się w tym cyklu pobić rekord.
rozpiętki
Zastanawiałam się czy pozostawić z wolnym ciężarem czy pójść na łatwiznę i ćwiczyć na maszynie. Jednak problem szybko sie rozwiązał bo maszyna była zajęte. O dziwo lepiej poszło niż ostatnio. Nawet zrobiłam o 1 powtórzenie więcej.
wyciskanie na skosie
Dość ciężko. Ostatnie powtórzenia w 3 serii to walka ale udało się. mimo wszystko następnym razem postaram się drugą serię rozpocząć z 12,5kg.
brzuch
napiszę krótko:

Trening udany.




dzisiaj mniej węgli. Nie mam zbytnio apetytu.

1. płatki owsiane, jajka,
trening
2. płatki owsiane , whey
3. kurczak, cukinia, marchew, kalafior
4. kurczak, cukinia ,marchew, kalafior
5. kurczak, oliwa, kalafior,brokuły


posiłek nr 2




posiłek nr 3,4




__________________________________

volvo ale to nie rolada taka zwykła.Bardzo lubię robić sobie takie roladki zawsze urozmaicenie dla zwykłej piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955

zayebiste to ostatnie zdjęcie zjadłbym ze 4 takie sztuki


i teraz się będę prawie 2 godziny męczył o głodzie, ehh

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727



...:::Dzień 58 , Środa , 03.11.2010:::...

Ale dzisiaj byłam rano zła. Autobus mi nie przyjechał musiałam jechać z przesiadką. Oczywiście jak wyszłam z 1 autobusu to 2 spóźnił się 6 min . Ledwością zdążyłam na zajęcia.

Na siłowni jest co raz lepiej. Przychodzę patrzę wszystkie sztangi zajęte. Pierwsza myśl : to sobie poczekam. jeden pyta : co byś chciała ? ja : twoją sztangę. Oddał.

Po za tym ładną widownię miałam jak robiłam mc. A niektórzy patrzyli jak na dziwoląga przez cały trening. To tak już jest jak idzie się na inną godz. niż zwykle.





1. martwy ciąg
rozgrzewka
45kgx5
60kgx5
65kgx5
serie właściwe
70kx5
77,5kgx5
90kx5

2.wiosłowanie sztangielką 3x10-12
17,5kgx12
17,5kgx12
17,5kgx12

3.przenoszenie sztangielki leżąc 3x10-12
15kgx15
15kgx15
15kgx15

4. ściąganie drążka do klatki/karku siedząc 3x10-12
45kgx12
45kgx12
45kgx11

KOMENTARZ
martwy
zmieniłam ciężar w rozgrzewce zamiast 60kg powinno być 52,5kg ale za dużo kombinowania było z ciężarem. Wolałam od razu założyć 20x20kg .
Serie właściwe poszły bez jakiegokolwiek problemu. Przy 90 kg pierwsze 3 powtórzenia poszły zadziwiająco lekko, z 2 było ciężej ale dałam spokojnie radę.
wiosłowanie
super weszło. Widoczna różnica między prawą , a lewą ręką. Zaczynałam oczywiście od lewej i udało się wykonać zamierzoną liczbę. Szkoda tylko przez to prawa nie może zaliczać progresu.
przenoszenie
Na razie nie będę zwiększać ciężaru. Chociaż widziałam w salkach fitness takie obciążenia na rzep. Następnym razem pożyczę sobie od nich . Ostatnie powtórzenia ciężko.
ściąganie drążka
zrobiłam sobie odrobinę dłuższe przerwy i lepiej poszło. Po tym ćwiczeniu już miałam dość.

Super trening. Wszystko co chciałam to wykonałam. Trening bardzo mnie wykończył.
Uwielbiam cykle 5/3/1





1. płatki owsiane, jajka,
*Trening*
2. płatki owsiane , jajka
3.makaron razowy,kurczak, oliwa, kapusta kiszona,musztarda
4. kurczak,orzechy , kalafior
5. twaróg, oliwa ,whey , kapusta kiszona

posiłek nr 1




posiłek nr 3




_______________________
Carbon :
Ja 2 sztuki rozdzieliłam na 2 posiłki. Po 1 byłam syta.
Mnie ostatnio minął głód i jest teraz idealnie tzn głodna jestem co ok 3 godz.

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-11-03 18:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Zazdroszcze. Ja pratycznie jestem bez konca glodny. Moglbym jesc zo 1 h jakbym mial tyle szamy ;d

Kiszona na noc i bąk ma moc!

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Konkretne ciężary. Że ja nie spotykam takich lasek co cisną więcej od połowy pajaców na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Zawsze jak tu zaglądam, to wpadam w kompleksy jeśli chodzi o ciężary
MC robi wrażenie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727




...:::Dzień 59 , Czwartek , 04.11.2010:::...

Ostatnio mam pecha do autobusów. Albo nie przyjedzie albo ucieknie. Ah

Dzisiaj większość dnia spędziłam z chemią(jutro kolokwium). Teraz sobie odpocznę i porozwiązuję jeszcze kilka zadań .





BIEGANIE: 45 min
Miałam ogromną ochotę pobiegać. Mimo chęci trochę kiepsko się biegało. Jednak zakwasy z niedzielnego treningu jeszcze mnie nie opuściły. Po bieganiu nie czułam nóg.





1. płatki owsiane, jajka,
2. płatki owsiane , jajka, kalafior
3. kurczak, oliwa, kalafior, ogórki konserwowe
*bieganie*
4. kurczak , twaróg, , oliwa, ogórki
5. kurczak , orzechy ,ogórek

posiłek nr 3




posiłek nr 5




__________________________________________

Maciek
W ostatnich dniach jakoś apetyt mnie opuścił , wcześniej mogłam jeść posiłki co 1-1,5h gdybym jadła zawsze w tedy kiedy jestem głodna to bym się już turlała a nie chodziła

Hubert
no widzisz a u mnie na siłowni brakuje facetów którzy ćwiczą martwy ciąg albo robią przysiady z konkretnym ciężarem.

Mara poczekaj do 3 tygodnia cyklu (za 2 tyg) to będą konkretne ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Taki lajf Aniu :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium