SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/Dziennik/Chcieć to móc -Redukcja str52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Ann, poczytaj i zobacz na czym to polega, ewentualnie spróbuj i zobacz jak się będziesz czuła.
A co dokładnie się dzieje ze zdrowiem?
Nie ma co się forsować i robić coś na siłę. HIIT to dość 'wymagający' trening i nie zalecałabym go robić nie będąc w pełni sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Co to wogóle za rekomp w tytule . Masa ma być bo zima jest .

Jedziesz, jedziesz muszę Cię dorwać w proactiv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Taa,MASA Ann, MASA, więc dobijaj do setki na wadze, bo przecież zima jest...
Nie masz masy, nie masz klasy. hrhrhrh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Hmm... setka czystej masy, kwint esencją kobiecości ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Ewa a dokładnie jeszcze nie wiem bo nadal wyników badań nie mam. Ale ogólnie już lepiej się czuję. Ale myślę ,że powoli powrócę do intensywniejszych treningów. ta pewnie a przy okazji zamiast chodzić to bym się turlała chociaż Ewa jak mi potowarzysz do 100 kg to czemu nie

volvo heh na razie masy nie będzie. starczy mi
ja zazwyczaj na siłowni jestem rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
volvo93 wyobrażasz sobie mieć żonę z taką masą? Cała wypłatę musiałbyś pzreznaczać na zapewnienie jej odpowiedniej ilości piersi z kurczaka i oliwy hrhrhrh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
I nie starczyłoby dla mnie Clever_eva, zostanę przy ok. 55kg dosyć czystej masy , tak na marginesie to jakby miała ze 165cm to podchodziłaby już pod Jay'a Cutler'a z tymi 100kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1049
Ann, Zabiłaś mnie pytaniem

Oczywiście mogę odpowiedzieć, bo to nie tajemnica

Aktualny cel: Wyrobić się z zakupami prezentów i postarać się trafić w gust... zadanie dużo cięższe niż nabieranie masy bądź redukcja

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - WhiteThorn w dniu 2010-12-07 23:35:38

"Siła to Odpowiedzialność, Odpowiedzialność to Siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
volvo cóż a po co ty masz jeść , ważne aby twoja żona była najedzona i szczęśliwa dla miłości trzeba się poświęcać.

Thorn no widzisz mamy podobny celnajgorsze , że nawet nie mam kiedy iść coś kupić. u mnie pewnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe właśnie- to żona ma być najedzona i happy:)

Ann- powodzonka w rekompie. Gratuluje 2 miejsca w konkursie:)

Co do biegania- jeszcze się nie przewróciłam :D

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pomoc

Następny temat

Plan treningów

WHEY premium