SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Halinaee dzięki wielkie:) właśnie mam rozpiskę na 30 kroków i nie wiem czy łącznie czy na jedną nogę tyle do tego 3 serie takie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
To ja powiem, że od samego czytania mnie boli... Mocno się cieszyłam, że mój nowy trening nie zawiera wykroków (w dwóch poprzednich robiłam i było to chyba najgorsze ćwiczenie). Inna sprawa, ze przestałam się z tego cieszyć, jak pierwszy raz spróbowałam przysiadów bułgarskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
halinae -mnie właśnie to czeka, zmieniłam trening i startuję z nim na dniach i są tam właśnie bułgarskie, chyba będę kwiczeć A wykroki to moje znienawidzone ćwiczenie hehe

Zmieniony przez - disarrays w dniu 2014-09-09 13:15:09

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja nie lubie ćwiczeń na ręce/barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90568
Wykrokow tez nie lubie bardzo dlugo trwaja, czas sie niemilosiernie dluzy. Za to wszelkie uginanie ,prostowanie i ginekol. uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
to ja się podpytam o ćwiczenie z mojego treningu: snatch jedną ręką, na necie jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego na ten temat - czy chodzi o podniesienie jedną ręką która jest opuszczona wzdłuż ciała hantli w górę? czy podniesienie hantli ręką zgiętą w łokciu gdzie dłoń znajduje się na wysokości barku? chyba że wcale nie chodzi o hantle????



Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-09-09 13:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905


tu link z wątku z filmikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Pytałąm w dzienniku, ale tam chyba prawie nikt nie zagląda, to zapytam tutaj. Przez dwa ostatnie treningi przy MC na prostych nogach boli mnie mięsień w miejscu zaznaczonym na rysunku. Palący ból, który nie pozwala dalej cwiczyc. Co to może byc i jak temu zaradzic ?
Kolejne pytanie dotyczy oddychania. Czy wydech następuje podczas całej fazy ruchu, bo ja często robię na końcu, a podobno to jest nieprawidłowo ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium