SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
markoto
pluczecie kasze jakos albo prazycie zeby nie byla gorzka?


Kiedyś płukałam, a raczej przelewałam goracą wodą przed gotowaniem. Bywało,że i tak czułam goryczkę i myślałam,że zależy to od kaszy. Może tak tez byc, ale przeczytałam gdzieś w necie,że najlepiej jaglankę podgotowac 2-3 minuty , przecedzic na sicie, przepłukac i gotowac z nową woda. Od tej pory w ogóle nie czuje goryczki lub ... mam lepszą kaszę.
Jeśli chodzi o budyń, to ja blenduję jaglaną po ugotowaniu. Dotychczas gotowałam na wodzie, ale zamierzam spróbowac na mleku lub dodac trochę jogurtu po ugotowaniu lub jaja, jak Pushard. Dla mnie ugotowana na sypko i zblendowana była za gęsta, dolałam trochę wody.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Z głodem się nie wygra, więc bycie szczupłym to bycie głodnym. Głód i popęd seksualny są podstawowymi elementem trwania i przedłużenia gatunku, to podstawowe instynkty. Przyrządzanie potraw smacznych jeszcze pogarsza sytuację. Co wy na to?

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-09-19 23:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Dzięki Tiger i Bull :D Będą wiec na jutro krewety ! O! :)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24600
ktoś z osób tutaj na forum robi treningi personalne w Trójmieście? czy ktoś wie? bo coś robię źle w przysiadzie i potem mam big problemy z lędźwiowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ja się znam na żarciu i filozofowaniu po drinku, na treningach mniej. Z tych rejonów jest Domer - Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Licencjonowany instruktor kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24600
ok, dzięki Juz sobie w necie znalazłam Domera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
moderator działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nitka2
kurcze ja zawsze niżej sztangę trzymam, może źle robię hmm Dobry wieczór wszystkim:) fajne zdjecia:)


To nie jest błąd, jak wiadomo nie ma "idealnego ruchu" jest tylko taki, który jest dobry dla nas jedynie podstawy u każdego będą takie samie.
Ciekawe do poczytania
http://breakingmuscle.com/strength-conditioning/a-primer-on-front-and-back-squats-crossed-arm-clean-grip-low-bar-and-high-bar 

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
A propos smacznego jedzenia; najlepsze jak jest proste i wartościowe. U mnie oststnio gotowane jajka z owsianymi opanowały miskę, chwalę sobie szybkie, proste i wartościowe a przy okazji jajka na długo sycą

Dzień dobry i miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
czikita zgadzam się :) chociaż ja lubię gotować i eksperymentować :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium