SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
huda, jest jeszcze nutramigen - czy Ty masz jakiegoś ogarniętego, sensownego pediatrę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
nutramigen przerabialiśmy podczas rotawirusa, bo pediatra na początku myślała, że to jakaś nietolerancja. W trakcie miesięcznej batalii Filip go pił, bo przy biegunce występuje nietolerancja laktozy i nutramigen zdawał egzamin. Tyle tylko, że pewnego dnia młody się na niego wypiął.

Zoria - niestety nie. W tym mieście nie ma dobrych pediatrów. Każdy gada co innego. Przerabiałam już 3. Ostatnia kobita stwierdziła, że nie widzi podstaw do odstawienia bebika.

Zmieniony przez - huda w dniu 2014-09-10 14:59:14

Zmieniony przez - huda w dniu 2014-09-10 15:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
w sensie nie chce pić, tak?

Kurczę to niedobrze, ogarnięty pediatra to skarb

Zmieniony przez - Zoria_Polunocznaja w dniu 2014-09-10 15:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
przejrzę Twój dziennik, może coś mi się nasunie, co prawda moje dziewczyny już odrosły od karmienia dawno, ale szwagierka niedawno przerabiała kłopoty z karmieniem, więc troszkę w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
huda
nutramigen przerabialiśmy podczas rotawirusa, bo pediatra na początku myślała, że to jakaś nietolerancja. W trakcie miesięcznej batalii Filip go pił, bo przy biegunce występuje nietolerancja laktozy i nutramigen zdawał egzamin. Tyle tylko, że pewnego dnia młody się na niego wypiął.

Zoria - niestety nie. W tym mieście nie ma dobrych pediatrów. Każdy gada co innego. Przerabiałam już 3. Ostatnia kobita stwierdziła, że nie widzi podstaw do odstawienia bebika.

Zmieniony przez - huda w dniu 2014-09-10 14:59:14

Zmieniony przez - huda w dniu 2014-09-10 15:00:38


moja znajoma też miała problem z Bebiko.. i to samo, co u ciebie: "zakorkowanie". ale jak mówię, jeżeli to teraz odstawiłaś go od piersi i nagle przeszłaś na melko w proszku, to taka reakcja ma prawo się pojawić. Nie mniej, po jakimś czasie powinno się uregulować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Zoria - nie pije tyle, ile jest przewidziane w jego wieku. Tzn wiem, że nie są to sztywne wytyczne, ale skoro nie przybiera dobrze, to coś jest nie tak. On w ogóle dziwnie się zachowuje. Jest pogodny, żywy, kontaktowy, ale kompletnie nie daje znać, że jest głodny. Nigdy nie wiem, czy utrafię z podaniem butelki.
Push - nie, na bebiko go przestawiłam już chwilę temu. Na początku mieszałam z odciąganym pokarmem. Potem przez tydzień było samo Bebiko, potem ZUM i antybiotyk = biegunka. Dopiero tydzień temu się unormowało, tyle że teraz jest problem w drugą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja to zawsze mówię, że z takim malcem najtrudniej, bo ciężko utrafić, jak coś się dzieje... A ostatecznie: czopki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Ha, czopki... nie chcę go przyzwyczajać. A ostatnio czopek podany o 20.00 spowodował wypróżnienie o...8 rano..
Pediatrzy to chyba mają gorzej niż weterynarze. Tak twierdził mój dziadek (nomen omen weterynarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Dobry wieczór:)

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
huda mi pediatra powiedział że jak dziecko się nie wypróżnia dłużej niż 3 dni to dopiero jest problem, młodsza to przez miesiąc jak weszły pierwsze papki to co dwa dni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium