SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
czikita007
eh... chyba wcześniej jak po 10.00 się samochodu nie doczekam.
A z jakiej okazji aż tak gruba impreza, zeby na dwa rozbijać?

bo starsza corka się urodziła w sierpniu i zwykle wtedy jesteśmy poza domem, więc jak wracamy to dziadkowie chcą przyjść na "torta" do swojej wnusi, a mała chce co roku koleżanki z klasy zaprosić a wcześniej niż we wrześniu się nie da więc co roku robię 2 impezy bo jak raz chciałm normalnie w urodziny to co tydzień przez cały sierpień ktoś przychodził bo nie mógł wtedy gdy był zaproszony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
czikita007
Na jakimś programie w tv widziałam, jak reklamowali program o takich impreach dla dzieci. Efipa z kamerami była?


na szczescie nie :)

w przyszlym tygodniu tez mnie czeka impreza dla znajomych i juz mi slabo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
heh to między datami urodzin moich dzieciaków jest 10dni, ale my robiliśmy imprezy koleżankowo-kolegowe na zmianę latami , a teraz starsza już nei musi na szczęscie mieć imprezy starczy jej posiedzieć z paroma koleżankami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Organizowanie imprez faktycznie bywa męczące, co innego samemu iść i posiedzieć na takiej imprezie. Nie martwisz się, że ktoś ma brudny talerzyk albo, ze komuś coś nie smakuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no a ja zawsze zbyt ambitnie podchodze do tematu, jedzenia jak dla pulku wojska a potem mroze co sie da a i tak caly tydzien dojadamy poimprezowe zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jo, dla dzieci starcza chipsy i napoje gazowane reszta i tak nieruszona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
jest samochód, znaczy przyjechał
Miłego dnia
Obli, jeśli tu jeszcze jesteś, chciałabym Ci powiedzieć, że nie poddam się i nie ucieknę z podkulonym ogonem. Lekcja od życia. Konformizm to bardzo zła cecha, przekonałam się jak bardzo. Młody człowiek i głupi, na własnych błędach się uczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
ja tegoroczne imprezy mam już za sobą - komunię też mieliśmy w tym roku, dziękuję Bogu, że następna dopiero za 4 lata (młodsza będzie miała rok później)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
si , czikita
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium