SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a mnie w sumie ktoś by ogarną

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Martucca
Bull
Ty uwielbiasz moje "rozkazy" prawda?


W końcu wiem, kto tu rządzi
A na poważnie, to jesteś moim autorytetem, więc respekt czuję


kłamiesz, nie dałaś się jeszcze zdominować acz potrafiłbym

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-09-20 23:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Nie orientuję się, o co dokładnie chodzi, ale po dyskusji w tym temacie nasuwa mi się kilka pytań. Czy rzeczywiście posiadane dyplomy zawsze są odzwierciedleniem wiedzy,kompetencji, a przede wszystkim rzetelności ? Czy jako dorośli ludzie wierzymy we wszystko, co słyszymy w TV, czytamy w gazetach i w necie, nawet jeśli podpisują się pod tym znane autorytety ? Chyba najlepszym potwierdzeniem wiedzy i kompetencji są zawsze efekty , jakie dane osoby mają w rezultacie swoich działań, a te w przypadku modek są naprawdę imponujące.
To my i tylko my kształtujemy nasze życie. Podejmujemy decyzje,od tak prozaicznych, jak niedzielne śniadanie, to tych poważniejszych, jak wybór pracy, czy życiowego partnera. Tak samo świadomie powinniśmy decydowac o tym, do kogo zwracamy się o pomoc i przede wszystkim,czy z tych rad skorzystamy. Czasem czytając dzienniki dziewczyn mam wrażenie,że działają wbrew sobie. Myślę,że uczciwiej byłoby powiedziec- przepraszam, to nie moja droga i się po prostu wycofac, niż męczyc się miesiacami psychicznie i fizycznie, a gdy cos idzie nie tak, obwiniac cały świat dokoła.
Poza tym uważam,że to forum nie jest po to, aby prowadzic za rączkę. Modki służą swoją wiedzą i wskazują kierunek, który wg nich jest najlepszy. Jednak cała praca z ciałem, a bardzo często przede wszystkim z psychiką, to już nasza działka i nikt tego za nas nie wykona. Poza tym każda z nas jest inna, nie ma gotowych schematów, które u każdego się sprawdzą. Trzeba dołożyc odrobinę własnej pracy na poszukiwanie najlepszych dla siebie rozwiązań.
Mój facet zapytał mnie któregoś dnia, po co jestem na tym forum. No fakt, to forum sportowe, a ja ani nie planuję jakichkolwiek startów, a wiek i gen nie predysponują mnie do jakichś oszałamiających efektów sylwetkowych. Jednak z odpowiedzią nie miałam żadnego problemu- jestem tu po to, aby się czegos nauczyc. Chcę nauczyc się, jak zdrowo komponowac posiłki, jak dobrac najlepszą dla siebie dietę pod kątem tego, co chcę osiagnac, a przede wszystkim, co służy mojemu zdrowiu. Chcę nauczyc się także odpowiednio trenowac.
Tyle z mojej strony w tym temacie.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dyplomy nie są odzwierciedleniem niczego bo w pl zdobywa się je zbyt łatwo

doświadczenie i ilość przypadków, ilość klientów
osób którym się pomogło, z którymi się pracowało itp owszem
żaden trener w PL ( stacjonarny) nie analizował 1/10 tylu przypadków co moderatorki tego działu



Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-09-20 23:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Można kupić nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Albo podrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nic dodać co ta placówka zrobiła z siebie: http://www.pudelek.pl/artykul/70232/trybson_zostal_dyplomowanym_kulturysta/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Trsybosn, to ten gość z Big Brothera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Myślę że nie ma ci drążyć tego tematu a "zaczepne" wypowiedzi ignorować. Wolę poczytać o jedzeniu czyli zazwyczaj główny temat spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
z jakiegoś innego rs ale twarz ma inteligentną: http://plejada.onet.pl/trybson-o-rozenek-wzialbym-ja-do-swojego-stada-gasek/gr3tv 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium