SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja to miałam krótki romans z hantlami w domu. kupiłam w decathlonie, ale osobno gryf (o średnicy 35 mm)i osobno obciążenia. gryf bardzo wygodny

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5567
Cziki ja wlaśnie jestem przypadkiem, który odstawił tabsy anty po tym jak trafił na forum.. no i nie chciałabym wracac :P
Kaszka - wlasnie o doświadczenie mi chodzi :) dziekuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
bry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wieczór

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kqq
Jeszcze ja z jednym pytaniem. Z butelkami niewygodnie, więc szukam hantli.
Czy zestaw gryf 25 mm średnica, długość 35cm, obciążenie żeliwne 27 mm (4x0,5kg, 4x1,25, 4x2,5) będzie ok na początek? Linka nie podaję, bo nie wiem czy można.
Czy może lepszy będzie taki sam zestaw, tylko bez 0,5kg i z dłuższym gryfem 40cm.
Chcę kupić taki, żeby na początku dobrze mi się regulowało, a potem w miarę potrzeby można byłoby dokupić obciążenie.
Czy może lepiej wziąć bitumiczne 2x20kg (tylko te mają plastikowe zaciski).
Wszystko to oglądam na stronie hop sportu, bo tam darmowa wysyłka.
W Internecie jak wklepałam, piszą, że gryf 25 za cienki i niewygodny, tylko to chyba pisała płeć męska.

Najbardziej chyba skłaniam się do tego pierwszego, bo można dobrze regulować obciążenie. Tylko co nie wiem czy te 25 mm średnicy nie przeszkadza i czy gryfy nie za krótkie.
A jak nie te co podałam to które? Do 150 zł z przesyłką chciałabym się zmieścić.

Zmieniony przez - kqq w dniu 2014-08-29 18:35:04


Bez przesady że gryf 25 mm niewygodny. To raczej pisała bezpłeć niż płeć męska. Miałem (pożyczyłem kumplowi) takie hantle i nawet po 30 kg zakładałem i jakoś mi ten gryf nie przeszkadzał.
Bierz z możliwie solidnymi zaciskami, nie z plastiku. 35 cm wystarczą.

Podaj linki to luknę co tam znalazłaś.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-08-29 21:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pewnie ci sami pisali co do półprzysiadów z 40 kg owijają gryf ręcznikiem żeby się biedactwom nie wrzynał i ćwicza w rękawiczkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
cześć Keb
przeziębiłem się lekko w tych górkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert81
Pewnie ci sami pisali co do półprzysiadów z 40 kg owijają gryf ręcznikiem żeby się biedactwom nie wrzynał i ćwicza w rękawiczkach.



mam Was :P obgadujecie mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
to o pseudo facetach a nie o Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tak na serio, to cześć primo, secundo, co mnie zdziwiło, ale ktoś mi polecił ręcznik - co mi się wydało "trochę" obciachem, bo wróciłam do domu bez szramy :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium