SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
a tu wynalazłam wspaniałą koszulkę, w sam raz dla nas:

http://pantuniestal.com/sklep/ silaczka-damska-koszulka/#.VBv0bhYUO2U

żeby przejść do linka, trzeba usunąć spację - system odrzuca długie linki

Zmieniony przez - Zoria_Polunocznaja w dniu 2014-09-19 11:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba fajna ta koszulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Bardzo się tu obłudnie zrobiło,najpierw czytamy,takie coś:
Martucca napisał(a):

Tak, trzeba pracować nad sobą, nad estetyką swojej sylwetki, szukać inspiracji w osobie innych, ale... Branie w pogardę własnego ciała, bo nie wygląda jak u tej czy tamtej jest hmmm... Żałosne. Nie jesteśmy klonami. Prawa Matki Natury de facto nakazują je niszczyć w procesie doboru naturalnego Zdrowe to nie jest

Ciesz się sobą i nigdy, przenigdy nie daj sobie niszczyć życia innym babom ich gadkami o tym, że nie wyglądasz czy wyglądasz inaczej niż im się uroiło

a później takie
Podzielę się spostrzeżeniem
Mianowicie, każda z tych startujących w okresie, kiedy rzekomo "obrasta tłuszczykiem" (domyślam się, że chodzi o okres off season) jest szczuplejsza niż pani Agnese w formie bez cyca. Taka sytuacja


bardzo przykre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obłudnie? To po prostu odniesienie się do poszczególnych punktów. Mozet sobie przeczytaj końcowy pamflet pani A, a następnie przejdź na pierwszą stronę tego kabaretu. Czujesz wzbijający się swąd hipokryzji?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-09-19 11:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
ja tam czuję rozżalenie, a nie hipokryzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawa interpretacja.
Ale cofnijmy się tylko na pierwszą stronę tego pamiętniczka i już pojawia się rysa na wiarygodności owego pamfletu. Cóż to za egzaltowane krzyki o stresie z powodu regeneracji, jakieś plany rotacji - od kogo one wychodzą? Zdaje się, że od samej autorki. Nie raz zwracano jej uwagę, że ma zluzować, rzucić myśli o odchudzaniu, nie kombinować z suplami etc. - poczytaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
swąd hipokryzji u Agnese?to sa jakieś żarty?

obliques napisał(a):
Kiedyś podpis pod naszym działem brzmiał "dążąc do doskonałości"
Miało to odzwierciedlać prawdę jaka dotyczy każdego człowieka. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu. No może mężczyźni prędzej bo im częściej jest wszystko jedno. Ale kobiety cokolwiek nie zrobią jakkolwiek nie poprawia sie to zawsze im będzie mało.

Nie raz powtarzamy to do znudzenia, ten dział nie ma na celu odchudzania i tworzenia manekinów, chcemy pomóc osiągnąć lepszą sylwetkę ładniejsza sylwetkę ale w granicach tego co daje nam natura, ale nade wszystko chcemy pomóc osiągnąć zdrowa sylwetkę i odpowiedni poziom samozadowolenia z tego jaka ona jest, nawet jak zawsze znajdziemy coś do poprawy


ja tu czuję nie swąd,tylko smród hipokryzji pisanie na forum o zdrowej sylwetce, gdzie jedna "zawodniczka" ma zalecony jod przez trenerkę na" podstawie analizy potrzeb organizmu", druga użytkowniczka tego działu pisze,iż zdecydowała się "nie brać leków przepisanych przez lekarza, po konsultacji z panią trener". Ciekawa jestem,która z moderatorek ma dyplom lekarki i przeprowadza takie konsultacje i śmie podejmować decyzje,sprzeczne z decyzjami lekarza,odnośnie terapii tutejszych użytkowniczek? macie do tego odpowiednie kwalifikacje? weźmiecie odpowiedzialność za konsekwencje zdrowotne u nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
czytałam, od pierwszej strony do ostatniej. Również cały flejm, który spowodował "wyrzucenie" autorki do innego działu, jako że tu nie mogła już zostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dokładnie, chciała startować w konkursie, mimo, ze sie nie nadawała, powiedziałam że ok, ale by zluzowała ,ale ona nie, liczy każdy groszek a teraz w podsumowaniu twierdzi że ten konkurs zagroził jej małżeństwu? Konkurs? a może jej podejście?
Nikt tu jej nie wmawiał że tylko tak nie inaczej, mało tego wiele razy zwracało się jej uwagę że przesadza, , ale ona wiedziała lepiej, teraz twierdzi że tu ja źle poprowadzono, tu źle zrobiono, wszyscy sa winni... i "rozżalenie?" na kogo na to że dwa lata ktos za darmo jej próbował pomóc, powinna na siebie być rozżalona nie na innych.


Dorotka co ty wiesz w tym temacie? czy sobie tworzysz swoje własne wyobrażeń rzeczy które nie istnieją?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium