SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czystki o kurcze . Nie wiem co napisać?
ale ok

weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dzien dobry Laseczki jestem po treningu, po oststniej części wykopków. Nie czuję dwójek i doopy Jak dobrze, że dziś piątunio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Kasia, to Ty Kwoka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
trza wypiski uzupełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ja cały tydzień uzupełniałam, bo co się zabrałam to coś mnie odrywało, aż dzisiaj się zaparłam i stwierdziłam basta trzeba fanom coś dać w zamian:P :P heh:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
moje też by pasowało uzupełnić, może jutro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
jak nie zrobię dzisiaj to zapomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cziki nie wiem jak mam dyplomatycznie odpowiedzieć na pytanie by wszyscy czytający to zrozumieli.

ale coś jest na rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Kasia, mi tam nie musisz tłumaczyć czemu taka zmiana, grunt, ze wiem, ze to Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Saida
Dziewczyny, szczerze mówiąc, nie rozumiem całej sytuacji.
Zrobił się dym z... niczego tak naprawdę.

Każdy ma własną wolę i rozumek, sam o sobie powinien decydować. Nikt nikogo do niczego nie zmusza....


Popieram jak najbardziej i dodam od siebie, że jeśli ktoś nie stosuje się do wytycznych a potem ma dziwne pretensje, że brak rezultatów to sam też powinien wyciągnąć wnioski, a nie obwiniać cały świat (i żęby nie było - nikogo konkretnego nie mam na myśli, ale kojarzy mi się, że takie syt już były).

Ja jestem wdzięczna za całą pomoc dziewczyn, nikt mnie nie zmusza do powielania ch doświadczeń i prowadzę dzennik, żeby kiedyś w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, móc przeanalizować wszystko i poprawić ewentualne błedy, które na pewno nadal popełniam. Przy okazji mam nadzieję, że jakieś dziewczyny też będą mogły coś z mojego dziennika wyciągnąć.

Jesteśmy inne i każda z nas inaczej coś znosi i odbiera i o tym też należy pamiętać, tak samo o tym, że przez INTERNET nie zawsze wyrażamy to, co chcięlibyśmy alurat przekazać i czasem możemy źle zromueć, lub sami niechcący kogoś urazić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium