SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i moja teoria się potwierdza... doba jest po prostu za krótka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
eeee, jak wy to robicie, że kurde wyciskacie ponad 30 kg w WL? u mnie 30 kg to już na raty idzie i często serii nie kończę, bo nie mogę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Kawy to ja już dzisiaj dziabnęłam dwie porządne i jedną małą - nie chcę przesadzić. A jestem potwornie otumaniona brakiem snu. No nic, po pracy do domu, odrabianie lekcji, wieczorem lampka wina, film i WRESZCIE się wyśpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
PUSHhard
eeee, jak wy to robicie, że kurde wyciskacie ponad 30 kg w WL? u mnie 30 kg to już na raty idzie i często serii nie kończę, bo nie mogę...


hm, ja dopiero po dłuższym czasie weszłam na ten ciężar. Właśnie sobie przypominam, jak w zeszłym roku chyba na skosie wzięłam za dużo i prawie sobie wybiłam zęby sztangą - nie mogłam wyjść spod niej na ławeczce, dzięki Bogu nikogo nie było i nikt nie widział tej kompromitacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
matko! ale wiesz, jakby ktoś był, to może by podleciał i ci zdjął sztangę... ja ostatnio tak miałam z przysiadem.. nałożyłam sobie swój max, 55 kg, i daje... 1,2,3, 4.. i za piątym już ledwo wstałam. Kątem oka widziałam chłopaka, który mnie obserwował i po odłożeniu powiedział, że tylko czekał, by podlecieć, bo trochę mnie przygło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Ja też obserwuję
Widzisz jak my faceci o was dbamy, a tak narzekacie ^^

Zmieniony przez - p3pe w dniu 2014-09-05 12:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no tu akurat pomoc kolegów doceniam mogliby jeszcze przyjść do domu i okna pomyć......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
mnie ostatnio jeden pan przyasekurował akurat jak nie było potrzeby. Za to z asekuracją siłkowej trenerki w WL super przycisnęłam ostatnią serię - zmęczyłam mięśnie jak nigdy dotąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
u mnie trenejro ino krzyczy, by bardziej doopkę wypinać, bo go to motywuje.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
oj z tymi lekarzami, ja też miałam "przygodę" z ginem, oczywiście z nfz, cytologia mi wychodziła źle (3 gr) i za każdym razem dostawałam tylko globulki przeciwzapalne, nie chciał mi dać skierowania na kolejne badania, bo powiedział , że po tym mogę już dzieci nie mieć! Pokłóciłam się z nimi, bo co trzy miesiące badanie i cały czas zero poprawy. Minął ROK a oni swoje, że stan zapalny trzeba wyleczyć. Wkurzyłam się poszłam prywatnie i od razu skierowanie na wycinki i co się okazało, że mam wirusa HPV! Dostałam konkretną kurację wzmacniającą i przeciwzapalną. Przez 2 miesiące się leczyłam i udało się uśpić drania. Nawet nie chcę myśleć co mogłoby być gdyby ci z nfz dalej mnie tak "leczyli".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium