SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jak Arhpiel.... marzenie.. się bym musiała sypialni pozbyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja nie Miodowa Miodowa to daje czadu na silce,przegladalam jej dziennik. Jak lazilam do publicznej silowni tofaktycznie,strach po sztange isc ,mnie to jakos krepuje,za to jest to na pewno motywujace.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
aaa yo, teraz zlookałam hehe sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
eee tam, myślę, że jedno, dwa wejścia i już jesteś "swoja" . tam się idzie ćwiczyć, nie lansować, czy plotkować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ja mam na to pomysł jak bym kiedyś kupowała mieszkanie to powiem, że dwa pokoje, salon kuchnia itd. Jeden pokój na sypialnię, a drugi dla dziecka :D:D noooooooo, a że nie zamierzam go mieć to będzie trzeba wykorzystać jakoś powierzchnię:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ooooooooo mamo,zapomnialam,musze isc papiery na dwod dla mlodego zlozyc,a ja siedze i spamuje. Co do silowni,to tez zalezy jaaka,im starsza i sprzety gorsze tym wiekszy luz. Uciekam ,milego dnia!

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
hehehe no mi już przez myśl przechodziło, by w salonie zrobić sypialnie jakoś... ale nie... zamęczyłabym się w jednym pokoju... ale kurde i tak najczęściej śpię właśnie w salonie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
u mnie dla facetów jestem swoja - dla dziewczyn raczej dziwoląg, który będzie wyglądał jak facet :) chociaż jest kilka dziewczyn co porządnie zapier*** i nie oglądają się na mnie, ani ja na nie :) jedyne co zaobserwowałam, że tak samo nam się pot po tyłkach leje i tak samo wolno wchodzimy po schodach do szatni:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a u mnie takich brak... może dlatego, że trenejro z pakierni nie ma wyczucia co do kobiet i np. każe robić im wznosy ramion z 4 kg hantlami........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
witam :)

a propos kosztow paliwa to trzeba liczyc ok 6zl za paliwo w Chorwacji i Austri nawet 6,20 i mozna sobie przeliczyc :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium