SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Martucca
Zoria - nie pytam złośliwie, ale z czystej ciekawości - powiedz mi, jaki cel przyświeca Twojej bytności na naszym forum? Bo czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że strasznie Cię to męczy. No i to powyższe rozkładanie wypowiedzi Saidy na czynniki pierwsze...


Jaki cel? Taki:

"Jeżeli stwierdziłaś, ze się sobie nie podobasz i pragniesz zmienić coś więcej niż tylko fryzurę w swoim wyglądzie"...
Tak stwierdziłam i próbuję coś zmieniać

Nie mam pojęcia, dlaczego odniosłaś wrażenie, że strasznie męczy mnie obecność tutaj. Aż przejrzałam swoje wpisy ponownie.

Wypowiedź Saidy, na którą odpowiadałam, rozłożyłam cytatami na części, bo chciałam wyszczególnić na które argumenty jak odpowiadam. Tj. żeby było konkretnie i rzeczowo, żeby Saida nie pomyślała, że się "czepiam". A wyszło i tak że pomysł do niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
teija
Dobry wieczór

witam serdecznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
no jak nie jak tak ale cisza u was straszna kiedyś pamiętam to spam za spamem padał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Jakoś tak od wakacji mamy tu ciche weekendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zoria, po prostu ustosunkowałaś się do czegoś, co z punktu widzenia moderatora totalnie nie jest problemem. Natomiast ważne części wypowiedzi pominęłaś.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Ja i tak świerzynka więc za sobą zaledwie kilka spamów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
wszystko przed tobą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
lodzianin1
no jak nie jak tak ale cisza u was straszna kiedyś pamiętam to spam za spamem padał


a teraz w weekendy wszystkie trenują i nie mają czasu na spamowanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium