SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
brrrrr wakacje z teściową :D moja miała genialny pomysł, żebyśmy jechali z nimi i 6-latką(ich wnuczką, chrześnicą mojego faceta) na tydzień w góry. Jeden pokój i małe dziecko, które moim zdaniem jest nieznośne i niewychowane, bo mu się na wszystko pozwala :D:D

Przykro mi ale nie skorzystałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Iskra14
brrrrr wakacje z teściową :D moja miała genialny pomysł, żebyśmy jechali z nimi i 6-latką(ich wnuczką, chrześnicą mojego faceta) na tydzień w góry. Jeden pokój i małe dziecko, które moim zdaniem jest nieznośne i niewychowane, bo mu się na wszystko pozwala :D:D

Przykro mi ale nie skorzystałam :D

jak 1 pokój to taki wyjazd nikomu by na zdrowie nie wyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
nawet w dwóch pokojach by nam na zdrowie nie wyszedł. No chyba, że ten wyjazd byłby na zasadzie mieszamy w pokoju obok, ale robimy co chcemy i się nie widujemy w ciągu dnia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
kessik
ja sobie wymyśliłam by na ferie wyjechać na Kanary rodzinnie, a teraz już zimno i pada... a ja w domu bo mała już choróbsko jakieś złapała

ja bylam na przelomie wrzesnia i pazdziernika ....ciepelko, slonce, super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mam w lodówce litr jogurtu naturalnego własnej roboty, właśnie spróbowałam czy wyszedł i jest super robiłam 1 raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
kessik
mam w lodówce litr jogurtu naturalnego własnej roboty, właśnie spróbowałam czy wyszedł i jest super robiłam 1 raz


smakj=uje tak samo?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
thx, smak jest trochę inny bardziej kwaskowy ale jeszcze musi się schłodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
jak się robi taki jogurt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
też bym chciała do Chorwacji, samochodem właśnie, może w przyszłym roku jak nie zaciążę :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium