SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] Czy się leży, czy się siedzi każdej Lejdi panga się należy %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
markotka sklada papiery do NFZ... mozliwe, ze przydziela jej grupe inwalidzka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra ostatnio dyskusje prowadziła z jakąś świeżynką na temat Chodaka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Wszystkie moje koleżanki i kuzynki robią skalpele itp. Ja tylko próbowałam uświadomić dziewczynie, że może sobie zrobić krzywdę :) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no i bardzo dobrze zrobiłaś! do mnie na siłkę przychodzi 17latka... wszystkie jej koleżanki ćwczą z Chodakiem, jedna tylko skusiła się przyjść 3 razy na siłkę, ale zrezygnowała, bo efektów nie było a sama młoda przy chodaku schudła 10 kg... brak okresu, anemia, wypadające włosy... dziewczyna mierzy 175 cm i ważyła wtedy 45 kg... teraz, odkąd chodzi na siłownie (10 miesięcy) nabrała 8 kg i walczy dalej, by zdrowo wyglądać... ma tylko problem z jedzeniem, bo się zmusza, ale je!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
moja ciotka zrobiła sobie krzywdę w plecy...skalpelem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
POCIĘła się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...w pocie czoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Zoria, to ty nie wiesz, że to nie ćwiczenia, a zła dieta wyrządziła kuku ciotce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
markotka sklada papiery do NFZ... mozliwe, ze przydziela jej grupe inwalidzka!


no byloby to bardzo mozliwe :D

rehabilituje sie, okazalo sie ze prawdopodobnie z powodu zerwanego wiazadla krzyzowego w kolanie bezwiednie ochranialam lewa noge i prace przejela prawa strona i w zwiazku z tym mam slabszy lewy posladek , mocniejszy lewy prostownik grzbietu ktory dodatkowo przejal prace miesni stabilizujacych kregoslup wiec jest co naprawiac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale to co, tylko zajęcia u rehabilitaNTA, CZY SIŁOWNIA i po prostu ćwiczenia lateralne wskazane?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Brak cardio to brak efektów?

Następny temat

dyskopatia oscypa :)

WHEY premium