SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87957

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
no dlatego obecnie cukier mam tylko z owocow

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
aaa spoko, jak tak, ok. pytam, bo ciągle czytam wypowiedź Obli czy Marty, że rotuje się węglami w ostatecznośći, gdy na redu już nic spadać nie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Jur, ok, tylko pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
co nie oznacza ze mnie do slodkiego nie ciagnie. I jak juz pisalam to nie kwestia tego co na jezyku, a tego co w glowie. Ja czuje jak moj mozg mowi do mnie: ''patrz yers, jakie ladne ciasteczko, no zjeeeedz sobie...od jednego nie utyjesz, przeciez dzis trening'' i czemu moj mozg mowiu glosem mojego meza?

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z resztą ja mówiłam saidzie, że wolę mieć zróżnicowaną kaloryczność, niż non stop mało. Z resztą - ja nie wiem jaki Saida w sumie ma dla mnie cel sylwetkowy. To bardziej rzeźba chyba u mnie jest niż taka stricte redu, już w chodzimy zdecydowanie poniżej strefę komfortu mojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie no, ty masz taką sylwetkę, że nie wiem, czy redu u ciebie dałoby jakiekolwiek efekty.. masz tak mało fatu, że cieżko tu uciąć cokolwiek... i jak mówisz, rotacja jest lepsza dla głowy: dziś post, a jutro wyżerka na przyzwoitym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ciasteczka są pyszne

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj mam push - ale u mnie fat jest w dziwnych miejscach - mam mocno tłuste plecy, jak na kobietę, tył uda, tyłek, ręce, łydki. Na zdjęciu, szczególnie z przodu, tego nie widać, ale np. do rzeźby na plecach to mi łohoho brakuje.

W sumie co dziwne, suchy w miarę to mam brzuch u uda - a to mylące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja to nie wiem odchodzę od kompa a tu tyle stron zrobiłyście...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium