SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Ej Close ty sie nie smiej, ja tak robie, bo mi chlop innych jesc nie chce tamte nie sa lane tym lepkim woskiem czy co to za chulera. A w sezonie to mamy wlasne (srednio smaczne, ale przynajmniej wiem co w nich siedzi (elektrownia, autostrada i dworzec autobusowy )

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
yersinia
Ej Close ty sie nie smiej, ja tak robie, bo mi chlop innych jesc nie chce tamte nie sa lane tym lepkim woskiem czy co to za chulera. A w sezonie to mamy wlasne (srednio smaczne, ale przynajmniej wiem co w nich siedzi (elektrownia, autostrada i dworzec autobusowy )


Rozumiem, ale dla mnie to absurdalna była cena 24zł/kg w Polsce, gdzie jabłka są ogólnodostępne. Cebule mają po 4zł/szt lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
no moja mama jak zobaczyla buraki po 3 ojro za kilo to sie o malo nie przewrocila jak to mowia niemcy jakosc kosztuje


Hexa dzieki za linka, ja warzywa myje przed uzyciem, ale sprobuje myc tym sposobem (lodowka i tak juz chemia zadzumiona, wiec nie ma sensu myc wczesniej)

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
to też trochę na wyrost wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Liczę, że w tym roku moja mama znowu posadzi co trzeba i będę mogła od niej brać niektóre warzywa i owoce. Świetna sprawa.

Ech chciałabym mieszkać w jakimś bardziej zielonym miejscu i mieć dostęp do dobrej żywności w przyzwoitem cenie. Dla mnie jednym z motywatorów dla przeprowadzki jest tragiczna jakość powietrza na południu polski. We wrześniu zeszłego roku przeprowadziłam się do Krakowa i po miesiącu już się dusiłam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Close ja w Krk jak nam czasami smog wywieje to nie wiem jak mam odychać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Hexa a co ty nam tu za herezje szerzysz?


Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Yers, nie czytałam, nadrabiam właśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Wcześniej mieszkałam w Katowicach i tam aż takiej tragedii nie ma. Mój facet jest u mnie w FInlandii i ciągle okno otwiera, a ja marznę. A on się po prostu cieszy, że może normalnie oddychać świeżym morskim powietrzem.

W maju wracam do KRK i liczę, że będzie lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium