SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja tez sie w zadne kozaki nie moge wcisnac odcinaja mi doplyw krwi do mozgu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
U mnie i mięśnie i tłuszcz :/
Kozaki są dla szczuplaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja ze swoich to z 5cm mogę spokojnie oddać - o wysokich kozakach to ja nie bardzo mogłam marzyć nawet jak szczupła bylam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Zawsze coś nie tak. Ja mam łydki w porządku, ale za to borykam się z problemem wąskiej stopy i spadających butów :P Na siłownie muszę chodzic w grubszej skarpetce, żeby się dobrze trzymały hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
stopy mam mega wąskie, nigdy żadnych klapek czy sandałków innych niż japonki nie mogłam kupić. Stopa mi przelatuje na wylot :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Chciałabym, żeby mi tłuszcz znad kostek zlazł, ale któraś z modek pisała, że ciężko go ruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a to ja mam znowu szerokie i rooczlapane :D japonki nie dla mnie bo mi stopa sie wylewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kleine-hexe
U mnie i mięśnie i tłuszcz :/
Kozaki są dla szczuplaków


uone tyz? bikini nie dla nas, spodnie nie dla nas, kozaki nie dla nas... za niedlugo bedziemy nagie chodzic...

closetmonster
Zawsze coś nie tak. Ja mam łydki w porządku, ale za to borykam się z problemem wąskiej stopy i spadających butów :P Na siłownie muszę chodzic w grubszej skarpetce, żeby się dobrze trzymały hehe


Ja mam rozmiar buta 35,5-36. Zwykle do butow kupuje od razu wkladki bo inaczej stopa mi na wszystkie strony tanczy w bucie.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
też mam wąską stope o wysokim podbiciu więc muszę się nachodzić jak kupuje buty kryte, nie wiązane a jak na obcasie to już ogólnie wszystkie sklepy po pare razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Yersinia, ale i tak nie ma tragedii. Polubiłam siebie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

forma lato