SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie lubie baleri ale jakieś sobie musze kupić na plac zabaw z dzieciakami jak wyjde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
jurysdykcja
Ja też już nie chodzę w szpilkach. Za leniwa jestem, stopy i kolana mnie bolą. I to też jest przyczyna, czemu nie chodzę w sukienkach, bo jednak krótkonogi w midi na płaskim wyglądają średnio


Story of my life!
Stopy mam kościste i nawet od trampków mnie potrafią boleć…. w szpilkach godzinę wytrzymam. Najlepiej na stojąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
No teraz to faktycznie ciężko trochę trochę. JA do pracy dojeżdżam rowerem, to w spodniach i sportowych buciszczach, w pracy mam czółenka. A na wyjścia "z domu" to takie coś
https://www.rylko.com/pl/produkt/X5VG8T2_23,72933,58.html
tylko na szerszym obcasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
nightingal
ilomi
nightingal
ilomi
a orbi? nie wiem jak bedzie w piatek i jakie mam cardio zrobić w przypadku jak nie na bieżni...

W zasadzie stało się to przy przysiadaniu,wszystko było ok i na samym dole poczułam ,ze coś mi "wyskoczyło"..i potem czułam cały czas.Dziś rozchodzone i nie boli...rolowanie pomogło...


Ale gdzie wyskoczyło - w kolanie??? czy pod nim coś poczułaś??



Poczułam "wyskoczenie" dwa cm poniżej środkowej linii kolana (zgięcia) z tyłu nogi.I wczoraj zrolowałam to przy rozciaganiu na treningu i "wskoczyło" lekko bolało,potem normalnie rozciagałam i nic nie było,ale z upływem czasu i podczas chodzenia w pracy 7 godzin zaczęło boleć,ale zeszło jeszcze jakby niżej.Dziś juz czuję tylko jak pomacam własnie w łydce.



A jak ze stabilnością kolana teraz?? Bo to takie objawy jakby któreś więzadło nie trzymało. Czasem też łąkotki dają podobne objawy, ale to przy ich uszkodzeniu jak się przemieszczają i powodują właśnie naciągnięcia więzadeł.


No własnie dziś rano czułam jakby kolano mało stabilne było,takie rozchwiane..potem jak rozchodziłam ,to ok.Ale czuję ze wart byłoby ponoscić opaskę/stabilizator...Jak byłam nastolatka to mi ze trzy razy kazde kolano "wyskoczyło" i teraz czuję,ze jestem na "granicy" takiego wyskoku (w tym jednym kolanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
halinae
Albo takie coś
https://www.rylko.com/pl/produkt/7BTR3T_DW7,61012,66.html
ale to już jest mniej wygodne do dłuższego chodzenia


w takich latałam na okrągło pare lat aż się znosiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
kessik
yers chodzi o to by w kieckach chodzić przynajmniej 1 x tydzień do końca roku


w kieckach albo w spódnicach,byle nie w portkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Ilomi dla mnie za jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgoogluj sobie ilomi boczne podwichanie rzepki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kessik
yers chodzi o to by w kieckach chodzić przynajmniej 1 x tydzień do końca roku


dziekuje Kessik, ale to ja cale lato w kieckach zwykle przebiegam

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium