SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Czeee!
Kufa czasu na spam mi brakuje ale tak jak pisałyście jak kto w pracy w biurze to ma wieksze szanse pospamować niż w domu. Polatałam troche po urzedach, zgłodniałam i wpadłam do chaty z wątrobą wieprzową. Może być aczkolwiek wielkich ochów i achów we mnie nie wzbudziła. Cierpliwości mi zabrakło, długo sie smażyła i ciagle krew z niej ciekła a ja stałam nad patelnią i ją popędzałam.
Widzę, ze temat emigracyjny się przewija. Sama bym chętnie gdzieś wybyła ale ze mnie tchórz. A co do kultury picia w DE to mam zgoła odmienne zdanie. Jechałam na ślub do niemiec, podobno jak się dowiedzieli w lokalu, ze będą goście z PL to obsługa wytknęła, ze trzeba bedzie drugie tyle wódy domówić a prawda była taka, ze Polacy (a było nas ok 20) bawili sie bardzo kulturalnie a Niemcy tak sie pochlali, na czterech chodzili, rzygali a panna młoda jeszcze przed północą świadomości nie miała co jest grane
Aaaa jeszcze ktoś o musztardzie pisał - zrobienie domowej jest jeszcze prostsze niż majonez więc polecam no i wtedy do michy nie trza pisać a jak zatoki przeczyści taka świeżutka, lepiej niż chrzan ;)
Spadam, lece do casto płyte osb kupić, boxa musze sobie zbudowac

Amiu - zdróweczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To może ćwicz z małymi talerzykami olimpijskimi - te zakładane na sztangę. Chwycisz po 2,5 +1,25 w każdą dłoń i już.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-03-24 13:03:06

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
oddam Wam obwodu z moich łydek chcecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nightingal
To może ćwicz z małymi talerzykami olimpijskimi - te zakładane na sztangę. Chwycisz po 2,5 +1,25 w każdą dłoń i już.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-03-24 13:03:06


nie pomyślałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
ja tez od siebie po 2 cm doloze, bo sie w zadne kozaki nie mieszcza te moje bulwy

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
dawajta ja wezme, łydy mam wybitnie niezgrabne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Iskra14
oddam Wam obwodu z moich łydek chcecie?


Dawaj - chociaż ja się już przyzwyczaiłem, że jestem bocian. W zeszłym roku prawie pół roku z nimi walczyłem jak głupi. I oprócz wzrostu siły - nic. to był już ostatni mój zryw. Olałem łydki. Kulturystą i tak nie chcę być.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
ale miesnia pamietajcie tłuszczu nie biere
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium